Galingai sugrįžęs Kristaps Porzingis prisidėjo prie „Mavericks“ sutriuškinimo NBA finale

Užtikrintą pergalę pirmose NBA finalo rungtynėse iškovojo Bostono „Celtics“ komanda.

Joe'o Mazzulla auklėtiniai namuose 107:89 (37:20, 26:22, 23:24, 21:23) įveikė Dalaso „Mavericks“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1 - 0.

Kristaps Porzingis Bostono komandoje sugrįžo į aikštę po 10 praleistų rungtynių ir buvo vienas lyderių.

Latvis per 20 žaidimo minučių surinko 20 taškų (6/9 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), sugriebė 6 kamuolius, blokavo 3 metimus, bet prarado kamuolį ir kartą prasižengė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviau žaidė 22 taškus įmetęs Jaylenas Brownas, kita komanda žvaigždė Jaysonas Tatumas įmetė 16 taškų.

Luka Dončičius pralaimėjusiems per 38 minutes pelnė 30 taškų (8/14 dvit., 4/12 trit., 2/5 baud.), sugriebė 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, bet prasižengė 1 kartą bei suklydo 4 sykius.

Kyrie Irvingas šiame mače įmetė 12 taškų, gynėjas pataikė 6 metimus iš 19.

Per paskutinius tris kėlinius šeimininkai nei karto neatsiliko. „Celtics“ perlaužė rungtynes, kai pelnė 14 taškų be atsako ir rezultatas tapo 86:64. Vėliau komanda pirmavo 29 taškų persvara.

Pildoma.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 22 (5/6 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam.), Kristaps Porzingis 20 (6/9 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 16 (3/9 dvit., 3/7 trit., 11 atk. kam., 5 rez. perd., 6 kld.), Derrickas White 15 (3/8 trit., 5 rez. perd.), Jrue Holiday 12 (2/5 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Alas Horfordas 10 (2/5 trit., 7 atk. kam.), Samas Hauseris 8 (4 atk. kam.), Luke Kornetas ir Svi Mykhailiukas po 2.

„Mavericks“: Luka Dončičius 30 (8/14 dvit., 4/12 trit., 10 atk. kam., 4 kld.), P.J. Washingtonas 14 (5/8 dvit., 8 atk. kam.), Jadenas Hardy 13 (3/5 dvit.), Kyrie Irvingas 12 (6/14 dvit., 0/5 trit.), Danielius Gaffordas 8, Derrickas Jonesas 5 (1/7 dvit., 6 atk. kam.), Joshas Greenas 3, Dereckas Lively (5 atk. kam.) ir Maxi Kleberis po 2.