Gargždų „Banga“ pratęsė pergalių seriją

Trečiadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ Optibet A lygos rungtynėse 5:2 įveikė Kėdainių „Nevėžį“. Nors aktyviau rungtynes pradėjo „Banga“, 14 minutę svečiai turėjo neblogą galimybę. Laimei, J. Timite iš 15 metų pasiuntė kamuolį tiesiai I.Driomovui į rankas.

Kur kas sėkmingiau prie varžovų vartų sužaidė gargždiškiai. 19 minutę po S.Urbio perdavimo E. Stočkūnas iš baudos aikštelės tiksliai smūgiavo į tolimąjį apatinį vartų kampą – 1:0.

36 minutę po A. Gėgžna baudos smūgio iš kairiojo krašto vėl teko padirbėti I. Driomovui. Į svečių bandymus „Banga“ atsakė dviem puikiomis atakomis pačioje kėlinio pabaigoje. 43 minutę po perdavimo iš aikštės gilumos I.Venckus įsiveržė į baudos aikštelę, suklaidino gynėją ir užtikrintai smūgiavo į artimą vartų kampą – 2:0. Vos po minutės „Bangos“ futbolininkų kombinacija dešiniajame krašte baigėsi R. Vėževičiaus perdavimu S. Urbiui ir trečiuoju įvarčiu – 3:0.

Antrojo kėlinio pradžia buvo ne tokia džiaugsminga. Po pražangos baudos aikštelėje į „Bangos“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo P. Eletu – 3:1.

Tiesa, svečių viltis atkurti intrigą gana greitai užgesino O. Aksonovas, 55 minutę po E. Stočkūno perdavimo iš kairiojo krašto galva pasiuntęs kamuolį į vartus – 4:1.

Po praleisto įvarčio „Nevėžis“ buvo aktyvesnis ir keletą kartų prie I.Drimovo vartų kilo gaisrai, tačiau įpusėjus kėliniui gargždiškiai kiek nuramino aistras ir pradėjo gintis kur kas užtikrinčiau.

Besibaigiant rungtynių laikui komandos apsikeitė dar dviem rezultatyviomis atakomis. 88 minutę D. Zubauskas iš 16 metrų pasiuntė kamuolį tiksliai į apatinį vartų kampą, tačiau po poros minučių A. Gėgžna, pasinaudojęs klaidomis baudos aikštelėje, užfiksavo galutinį rezultatą 5:2.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder