Gargždų „Banga“ svečiuose patiesė „Jonavą“

„Optibet A lygos“ 4-ajame ture Gargždų „Banga“ įrodė pranašumą prieš lygos naujokę „Jonavą“ 3:1 (0:0) ir įsirašė pirmuosius tris taškus šiame sezone.

Gargždų „Banga“ svečiuose patiesė „Jonavą“

Nuo rungtynių pradžios „Banga“ kiek daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau progų pasižymėti turėjo abi komandos. Svečiai pirmieji susikūrė galimybę įmušti, kai baudos aikštelės pakraštyje Dovydas Norvilas paleido šūvį šalia virpsto. Į tai jonaviečiai atsakė ataka kitame aikštės gale – Titas Buzas iš 20 m. smūgiavo kamuolį netoli vartų konstrukcijos.

Vėliau „Banga“ turėjo griebtis už galvos dėl neišnaudotų progų. 30 minutę kampinio situacijoje Mauricio Pinto atsikratė varžovų priežiūros, bet iš arti galva smūgiavo kamuolį virš skersinio. Kitame epizode Darius Zubauskas aplenkė vartininką baudos aikštelėje, bet gynėjai išmušė kamuolį prieš jam galimai įriedant į vartus.

Po pertraukos Davido Afonso auklėtiniams pavyko kompensuoti neišnaudotas galimybes ir atidaryti savo įvarčių sąskaitą šiame sezone. 50 minutę kontratakoje Karolis Žebrauskas perdavė kairėje pusėje sprintavusiam D. Zubauskui, kuris baudos aikštelėje tiksliai smūgiavo į artimąjį vartų kampą.

Nepraėjus nė dešimčiai minučių, „Banga“ padvigubino pranašumą dar vienoje kontratakoje. Ir šį kartą joje puikiai sužaidė minėtas duetas – K. Žebrauskas išvedė D. Zubauską į priekį dešiniajame krašte, o puolėjui beliko įveikti prieš jį likusį vartininką Martyną Matuzą.

71 minutę gargždiškiai liko žaisti mažumoje. Vartininkas Kornelijus Smilingis prasižengė prie baudos aikštelės ir už tai gavo raudoną kortelę. Nepaisant šios netekties, po devynių minučių svečiai pasinaudojo „Jonavos“ klaida ir pavertė rezultatą triuškinamu.

Po nesėkmingo M. Matuzo perdavimo komandos draugui, Ignas Venckus iš arti pasiuntė kamuolį į vartus.

Eisvino Utyro auklėtiniams dar pavyko per pridėtą rungtynių laiką pavyko sušvelninti rezultatą, kai greitoje atakoje pasižymėjo Marius Ganusauskas, bet tai buvo paskutinis šeimininkų pasispardymas.„Banga“ triumfavo nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui bei pakilo į 8 vietą. „Jonava“ lieka neiškovojusi taškų ir užima paskutinę vietą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder