Gargžduose - dviejų Latvijos rinktinės trenerių akistata

Daugkartiniai Lietuvos tinklinio čempionai Gargždų „Amber-Arlangos“ tinklininkai, praėjusį savaitgalį fantastiškai sezoną pradėję ir dvi pergales iškovoję „Credit24“ Baltijos čempionų tinklinio lygoje, šeštadienį kils į trečiąją dvikovą.

Šįkart į Gargždus atvyksta pajėgi komanda iš Estijos - PARNU VK.

„Credit24“ Baltijos čempionų tinklinio lygos rungtynių „Amber-Arlangos“ namų arenoje (Gargždai, Gamyklos g. 33) rungtynių pradžia - 16 val.

„Sirgalių palaikymas mums labai svarbus, todėl tikime, jog šeštadienio popietę praleisite su mumis“, - rašoma „Amber-Arlangos“ socialiniuose tinkluose.

Organizatoriai, „Amber-Arlangos“ atstovai, pabrėžia, kad žiūrovams įėjimas į rungtynes - tik su galimybių pasais.

Bilieto kaina suaugusiajam - 4 eurai, moksleiviams ir studentams - vos 1,5 euro.

Vaikams iki 12 metų ir pensininkams (pateikus dokumentą) įėjimas - nemokamas. Bilietais prekiaujama internetu: www.ticketmarket.lt.

Dvikova tarp „Amber-Arlangos“ tinklininkų ir vienų iš čempionato lyderių PARNU VK ekipos įdomi ir tuo, kad minėtos Estijos ekipos treneris Avo Keel - Latvijos rinktinės pirmasis treneris, o „Amber-Arlangos“ komandai vadovauja kitas specialistas iš Latvijos Austris Štalas. Jis yra antrasis Latvijos tinklinio rinktinės treneris.

Taigi vyks savotiška dviejų gerai pažįstamų tinklinio specialistų dvikova. Nuo to, įtampa ir emocijos tik augs, o žiūrovams tokia intriga - įdomesnė.

„Amber-Arlangos“ tinklininkai - vieninteliai iš Lietuvos tinklinio komandų rungtyniauja Baltijos tinklinio lygoje ir atstovauja ne tik Klaipėdos kraštui, bet ir visai Lietuvai.

„Į kiekvienas savo rungtynes kviečiame tinklinio mėgėjus iš visos šalies. Juk žaisti pilnutėlėje arenoje, kai jauti savų sirgalių užnugarį, daug smagiau ir patiems sportininkams. Praėjęs savaitgalis Gargžduose parodė, kad tinklinis gali sutraukti mases žmonių“, - džiaugėsi „Amber-Arlangos“ klubo prezidentas Salvijus Paškauskas.

Jau „Vakarų eksprese“ rašėme, kad TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionato kovas gargždiškiai pradės nuo atkrintamųjų varžybų. Tam neprieštaravo kitos Lietuvos čempionatų dalyvės.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder