Gatvės krepšinio sezonas įsibėgėja

Švelnėjant karantino sąlygoms, vis aktyviau į sportinę veiklą įsilieja ir mūsų miesto sportininkai bei sporto renginių organizatoriai - liepos 1 dieną Europos čempiono Sauliaus Štombergo krepšinio aikštelėje (Gedminų g. 3) planuojamas jau tryliktasis šio mūsų žymaus krepšininko vardo 3 prieš 3 krepšinio turnyras.

Saulius Štombergas, kai tik gali, pats atvyksta į savo vardo turnyrą ir taria sveikinimo kalbą. Tikėtina, kad dalyviai šios tituluotos krepšinio legendos sulauks ir šiemet.

Turnyre gali dalyvauti visi norintys krepšinio mėgėjai.

Dalyviai (merginos ir vaikinai) bus suskirstyti į šešias amžiaus grupes (1 grupė - gimę 2013-2014 m., 2 grupė - gimę 2011-2012 m., 3 grupė - gimę 2009-2010 m., 4 grupė - gimę 2007-2008 m., 5 grupė - gimę 2005-2006 m., 6 grupė - gimę 2004 m. ir anksčiau).

Dėmesio: merginos prilyginamos 1 metais jaunesniems berniukams.

Turnyrą tradiciškai organizuoja Klaipėdos krepšinio mokyklos direktorius Laimonas Šapkauskas.

Anot jo, nugalėtojų laukia vertingi prizai: abonementai į sporto klubą „Apelsinas“, Klaipėdos krepšinio mokyklos įsteigto „Molten“ krepšinio kamuoliai ir kiti prizai.

L. Šapkauskas kviečia komandas registruotis užpildant registracijos formą, kurią rasite interneto puslapyje krepsiniomokykla.lt.

„Komandą gali sudaryti 3 arba 4 asmenys“, - pabrėžė L. Šapkauskas.

Tradiciškai kasmet kosmetiškai yra sutvarkoma prie Klaipėdos Gedminų progimnazijos esanti Europos čempiono ir olimpinio prizininko Sauliaus Štombergo krepšinio aikštelė ir čia vyksta gatvės krepšinio turnyras.

„Atnaujinti aikštelę ir surengti turnyrą tapo gražia tradicija. Tikiuosi, kad tai tęsis dar daugelį metų“, - „Vakarų ekspresui“ sakė L. Šapkauskas.

Tradiciškai renginį ves žinomas renginių vedėjas Remigijus Žiogas.

Sidebar placeholder