Geriausią LKL mačą sužaidęs Varadis atvedė „Rytą“ į pergalę Klaipėdoje

(2)

Benedekas Varadis pagerino asmeninį „Betsafe-LKL“ taškų (22) ir naudingumo balo rekordus (24), o jo atstovaujamas Vilniaus „Rytas“ po ilgosios pertraukos spurtavo ir 82:70 užtikrintai įveikė Klaipėdos „Neptūną“.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai 82:70 (22:15, 20:21, 27:11, 13:23) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (7-9).

Šiose rungtynėse vilniečiai vertėsi be Elvaro Fridrikssono ir dėl traumos kelioms savaitėms iškritusio Luko Ulecko, tuo metu Klaipėdos komanda neturėjo traumuoto Malieko White'o.

Geriausią „Betsafe-LKL“ mačą sužaidęs Varadis vien per pirmus du ketvirčius pelnė 15 taškų. Iki šiol jo geriausios rungtynės buvo su 14 taškų, kurios jis spalio mėnesį suvertė į Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšį.

27-erių vengras iš viso aikštėje praleido 28 minutes, per kurias surinko 22 taškus (5/6 dvit., 4/7 trit.), 2 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 3 perimtus kamuolius, 2 klaidas bei 24 naudingumo balus.

Tai buvo ir naudingiausios Varadžio rungtynės Lietuvos lygoje, nes ankstesnis jo pasiekimas – 14.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Rytas“ spurtavo 9:0 ir po Evaldo Kairio metimo įgijo 15 taškų persvarą (51:36). Tačiau tai nebuvo pabaiga, mat apsukų nemažinę vilniečiai ketvirtį užbaigė su rekordine 22 taškų persvara (69:47).

Per lemiamą ketvirtį „Rytas“ patausojo lyderius, todėl šeimininkai apkarpė deficitą ir išvengė sutriuškinimo, tačiau vis tiek turėjo pripažinti vilniečių pranašumą.

Klaipėdos komandai dvigubą dublį surinkęs Austinas Wiley per 29 minutes pelnė 19 taškų (8/8 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 37 naudingumo balus.

Po šios nesėkmės klaipėdiečiai turnyrinėje lentelėje susilygino pergalėmis ir pralaimėjimais su Kėdainių ekipa ir dabar dalinasi 8-9 vietas. LKL turnyrinę lentelę galite rasti paspaudę čia.

„Neptūnas“: Austinas Wiley 19 (8/8 dvit., 14 atk. kam., 3 blok., 37 naud.), Deividas Gailius 13 (2/5 trit.), Matas Jogėla 12 (5/9 dvit., 0/5 trit., 6 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 11 (4/7 dvit.), Mindaugas Girdžiūnas 9 (4/4 dvit.).

„Rytas“: Benedekas Varadis 22 (5/6 dvit., 4/7 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Martynas Echodas 14 (6/14 dvit., 6 atk. kam.), Margiris Normantas 11 (3/7 trit.), Jarvis Williamsas 10 (5/7 dvit., 8 atk. kam.), Gytis Radzevičius 9 (2/4 trit.), Marcusas Fosteris (3/9 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Evaldas Kairys (5 atk. kam., 2 blok.) po 7.