PARA-TONAS

Gerumo PARA-TONE Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams paaukota per 4000 eurų

Klaipėdos baseine ir "Švyturio" arenoje visą parą vyko sportiška socialine akcija pavadinimu Gerumo PARA-TONAS. Jos metu Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams surinkta per 4 000 eurų paramos.

Visi klaipėdiečiai ir miesto svečiai buvo kviečiami visą parą praleisti aktyviai ir dar prisidėti prie paramos minėtos įstaigos vaikučiams.

Klaipėdos baseine 24 val. žmonės pasikeisdami plaukė penkiuose takeliuose, be to, visi norintieji galėjo ateiti pasportuoti ant "Švyturio" arenos parketo, ant kurio krepšinį ne kartą yra žaidę Lietuvos krepšinio rinktinės vyrai bei reprezentacinė mūsų miesto krepšinio komanda "Neptūnas".  

Pasak Klaipėdos baseino sporto vadovės Eglės Vaupšaitės, Klaipėdos baseine per 24 valandų plaukimą suaukota 2397 euro.

"Viso nuplaukta 341 km 300 m. Daugiausiai nuplaukusi mergina - Aušrinė Girčytė. Ji nuplaukė net 15 km 350 m, daigiausiai nuplaukęs vaikinas Petras Lučka - 16 km 850 m", - "Vakarų ekspresui" statistiką pateikė E. Vaupšaitė.

"Švyturio" arenos atstovai pasidžiaugė, kad krepšinį žaisti arenoje panoro ne tik pavieniai klaipėdiečiai, bet ir sulauktą gražių iniciatyvų.

"3 valandas vaikams pažaisti krepšinį ant "Švyturio" arenos parketo padovanojo UAB "Albright Lietuva" ir UAB "Vlantana". Tokią proga buvo suteikta trims vaikus globojančios organizacijoms: Žemaičių Kalvarijos vaikų ir jaunimo centrui "Vilties vėrinėliai", Gargždų socialinių paslaugų centro Pagalbos vaikui ir šeimai padaliniui ir Lapių vaikų namų paramos fondas", - "Vakarų ekspresui" pasakojo "Švyturio" arenos direktorė Aida Aleksandrovienė.
 
Taip pat ji dėkojo Klaipėdos "Neptūno" klubo sporto direktoriui Martynui Mažeikai bei treneriams Audriui Mineikiui ir Radvilui Kneižiui, kurie puikiai užėmė vaikus, pateikę jiems ir praktinių žinių ir prisijungę prie vaikų gero laisvalaikio ir sporto "Švyturio" arenoje.

"Smagu, kad visas "Neptūno" klubas prisidėjo prie šios gerumo akcijos komunikacijos, o Klaipėdos baseinas dar minėtus vaikučius pasikvietė ir paplaukioti bei papramogauti baseine", - pabrėžė "Švyturio" arenos direktorė.

"Švyturio" arenoje per parą Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams buvo surinkta 1900 eurų paramos.

Visi pinigai buvo tiesiai pervesti į kūdikių namų sąskaitą - vedė patys užsakovai/paramos davėjai.

"Vakarų ekspresui" susisiekus su Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namų direktore Aušra Nikolajeviene ir pasikalbėjus apie šią akciją, ji reiškė didžiulę padėką kiekvienam prie to prisidėjusiam.

"Net sunku išsakyti žodžiais tą nuostabų jausmą. Tiesiog šiurpsta oda nuo žmonių gerumo. Visus nuoširdžiai apkabinu ir dėkoju", - sakė A. Nikolajevienė.

Ji pasidžiaugė, kad Klaipėdos baseino ir "Švyturio" arenos atstovai parodė šią gražią iniciatyvą, tam tikslui paskyrė daug savo asmeninio laiko ir jėgų.

"Labai tikiu tuo, kad gerumas visada grįžta gerumu. Ir net su kaupu. To ir palinkėčiau šios akcijos iniciatoriams", - sakė Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namų direktorė.

Ji teigė, kad surinkta parama ženkliai prisidės prie Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namų vaikučių sveikatos gerinimo.

"Už suaukotus pinigėlius įsigysime slaugos ir reabilitacines priemones: pozicionavimo čiužinių, staliuką ir kėdutes, sergantiems cerebriniu paralyžiumi ir kitas reikalingas bei vaikų gyvenimą gerinančias priemones. Džiaugiasi širdis, kad aplink tiek gerų žmonių", - dar kartą padėką išreiškė A. Nikolajevienė.
 
"Švyturio" arenos ir Klaipėdos baseino atstovai tikisi, kad šis pirmasis Gerumo PARA-TONAS tikrai nebus paskutinis ir kiekvienais metais suaukota parama tik didės.

"Mes ketiname tęsti gerus darbus ir tikimės, kad Gerumo PARA-TONAs taps gražia tradicija. Galbūt atsiras ir daugiau organizacijų, kurios norės prisidėti prie renginio ateityje. Sportuoti ir aukoti – GERAS TONAS. Nepamirškite amžinos tiesos: gerumas anksčiau ar vėliau jums bumerangų sugrįš atgal. Tokie jau yra gyvenimo dėsniai. Juk gerumas vienija visus", – sakė Klaipėdos "Švyturio" arenos direktorė Aida Aleksandrovienė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder