Gimtadienio proga - auklėtinių dovana treneriui

Klaipėdos futbolo mokyklos U-15 komanda, treniruojama trenerių Romualdo Norkaus ir Rimanto Vilavičiaus, Vilniuje vykusiame atrankos į Baltijos jaunimo lygą turnyre iškovojo trečiąją vietą, o tai garantavo kelialapį į pagrindinį Baltijos jaunimo lygos turnyrą.

Grupės rungtynėse Klaipėdos FM rezultatu 2:0 įrodė savo pranašumą prieš Vilniaus VFA „Geležinis vilkas“. Rungtynėse pasižymėjo Jokūbas Norkus ir Povilas Šalčius.

Rungtynėse dėl pirmos vietos grupėje Baltijos FA po atkaklios kovos 2:1 įveikė klaipėdiečius. Taigi, mūsiškiams teko kautis turnyro mažajame finale.

Čia Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtiniai savo progos jau nepraleido - rezultatu 3:0 įveikė Kauno futbolo klubo „Aidas“ ekipą.

Du įvarčius įmušė J. Norkus, o pergalę taikliu smūgiu užtvirtino Mantas Bogdanovas.

Ši pergalė - puiki dovana sausio 16 dieną gimtadienį šventusiam Klaipėdos FM komandos treneriui R. Vilavičiui.

Atrankos turnyro finale susirungė Kauno „BE1 NFA“ ir Vilniaus Baltijos FA bendraamžiai. Aistrų nestokojusiose rungtynėse sėkmė lydėjo vilniečius, kurie laimėjo rezultatu 4:0.

Baltijos FA ekipai atiteko garbė žaisti Baltijos jaunimo lygos atidarymo rungtynėse sausio 23 d. Rygoje. Varžybose dalyvaus po 4 komandas iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

„Tarptautinė patirtis visuomet reikalinga. Kai vaikai pasiekia tam tikrą lygį, jiems varžytis su kitų šalių komandomis yra itin naudinga, kadangi kiekviena šalis ir klubas turi skirtingą futbolo filosofiją, koncepciją. Neabejoju, kad ši patirtis Baltijos lygoje pasitarnaus žaidėjų augimui ateityje“, - apibendrino Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymą futbolo asociacijos prezidentas Dainius Gudaitis.

Baltijos jaunimo lyga yra trijų Baltijos valstybių futbolo federacijų organizuojamos varžybos, skirtos 2007 metais gimusių vaikinų komandoms, siekiant suteikti tarptautinių rungtynių patirties ir skatinti jaunimo komandų profesionalumą.

Sidebar placeholder