Georgios Vovoras

Graikas apie kitą „Neptūno“ sezoną: „Norėčiau tam tikrų pokyčių pagal savo krepšinio filosofiją“

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai penktus metus paeiliui neprasibrovė tarp keturių stipriausių Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komandų. Nors ketvirtfinalyje buvo solidžiai priešinamasi Vilniaus „Wolves Twinsbet“ komandai, tačiau klaipėdiečiai priversti anksčiau laiko baigti 2023-2024 metų krepšinio sezoną.

Neptūniečiai ketvirtfinalio seriją prieš „vilkus“ pralaimėjo 1:2.

Priminsime, kad pirmosios ketvirtfinalio serijos rungtynės Vilniuje buvo pralaimėtos rezultatu 84:91, antrosiose rungtynėse Klaipėdoje „Neptūnas“ pademonstravo išties solidų žaidimą ir vilniečius sutriuškino net 19 taškų skirtumu - 95:76.

Taigi, lemiamos serijos rungtynės buvo žaidžiamos Vilniuje, ir čia klaipėdiečiai, žaidę be traumuoto pagrindinio įžaidėjo Žygimanto Janavičiaus, nusileido tik po išties nuožmios kovos rezultatu 80:91.

Nepaisant pralaimėtos serijos, „Neptūno“ vyr. treneris Georgio Vovoras liko patenkintas savo žaidėjų kovingumu.

„Didžiuojuosi savo žaidėjais, visos serijos metu stipriai tikėjome, kad galime juos įveikti. Deja, krepšinyje laimi tie, kurie mažiau klysta“, - klabėjo „Neptūno“ strategas.

Šis graikas „Neptūną“ treniruos ir 2024-2025 metų krepšinio sezoną. Su juo dar iki atkrintamųjų rungtynių buvo pratęsta sutartis.

„Vienas malonumas dirbti su tokia vadovybe ir žaidėjais. Be abejo, norėjome būti pusfinalyje, bet tai - krepšinis“, - pridūrė graikas.

Pasiteiravus apie kito sezono planus ir galimą ekipos branduolį, G. Vovoras apie tai kalbėti kol kas nepanoro.

„Kol kas atsakyti ką nors apie rytojų yra sudėtinga. Pabūsiu dar kažkiek laiko čia, Lietuvoje. Pažiūrėsiu keletą rungtynių, pailsėsiu, susidėliosiu mintis.

Kalbėsime su vadovybe, norėčiau planuoti komandos sudėtį kartu. Jeigu treneris prisideda prie komandos pirkinių, žaidėjų, viskas būna kur kas paprasčiau. Norėčiau tam tikrų pokyčių pagal savo krepšinio filosofiją“, - sakė „Neptūno“ treneris.

„Neptūnas“ paskutinį kartą į LKL pusfinalį buvo patekęs tik 2018-2019 metų sezoną.

Tiesa, Graikijos krepšinio specialistas prie „Neptūno“ prisijungė tik vasario mėnesio pabaigoje ir per tris mėnesius iš 15 rungtynių šventė 9 pergales bei Klaipėdos krepšinio sirgaliams bent kuriam laikui įpūtė naujos vilties.

„Džiaugiuosi šiais trimis mėnesiais kartu, dirbome labai sunkiai, per visą šį laiką nemačiau nė vieno žaidėjo, kuris būtų kažkuo nepatenkintas. Tai labai svarbu komandai.

Charakteris, atmosfera, emocija. Mūsų komandoje su šiais dalykais problemų nebuvo, visas praleistas laikas „Neptūne“ yra džiaugsmas“, - akcentavo treneris.

Jis gyrė Lietuvos krepšinio lygį, čia sukurtą infrastruktūrą ir LKL organizaciją.

„Pirmiausia, kas krenta į akis, - arenos. Visos LKL arenos yra aukšto lygio, ką turėtumėte vertinti, nes ne visos šalys tai turi.

Kai pakalbu su krepšinio žmonėmis iš Graikijos, kitų šalių, visi vienodai prieina išvadą, jog lygis LKL yra kur kas aukštesnis, nei daugelis mano.

Jeigu pažaidi Lietuvoje, supranti, kad visos komandos čia yra kokybiškos, konkurencija yra didžiulė. Tai yra labai svarbu žaidėjams, treneriams“, - kalbėjo G. Vovoras.

LKL lygis yra kur kas aukštesnis, nei daugelis mano.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder