„Grand Prix Klaipėda 2023" turnyre - sportinės aistros ir naudinga patirtis

 Šeštadienį Klaipėdos centrinio stadiono sporto salėje (Sportininkų g. 46) verda sunkiaatlečių kovos - tradiciniame tarptautiniame sunkiosios atletikos turnyre „Grand Prix Klaipėda 2023" varžosi per 100 jaunųjų Estijos, Latvijos, Lenkijos ir įvairių Lietuvos miestų sunkiaatlečių. 

„Grand Prix Klaipėda 2023" turnyre - sportinės aistros ir naudinga patirtis

"Nuo ryto verda sunkiaatlečių kovos. Smagu, kad susirinko ir nemažas būrys žiūrovų", - pasidžiaugė vienas iš šių varžybų organizatorių Lietuvos sunkiosios atletikos rinktinės ir Klaipėdos „Viesulo" sporto centro sunkiosios atletikos treneris Vincas Šlevinskis.

 Varžybos tęsis iki maždaug 20 val. Norintieji palaikyti klaipėdiečius, gali atvykti nemokamai stebėti šias varžybas.

 Dalyvių amžiaus spektras - nuo 7 iki 20 metų.

 Pasak Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos prezidento, Klaipėdos miesto Garbės piliečio Vytauto Čepo, šis turnyras - puiki jėgų patikra su kaimyninių šalių bendraamžiais.

 „Tarptautinis tradicinis sunkiosios atletikos turnyras "Grand Prix Klaipėda„ vyksta jau daugiau nei 20 metų. Mūsų miesto jaunimas pasivaržo su pajėgiais užsienio šalių bendraamžiais, įvertina savo lygį ir atsiranda dar didesnis stimulas stengtis siekti aukštumų", - teigė jis.

 V. Šlevinskis pripažino, kad treneriams tai taip pat naudinga patirtis.

 "Su užsienio šalių treneriais dalijamės savo praktika, pasikalbame apie treniravimo metodikas, užmezgame ryšius ir glaudesnį bendradarbiavimą ateities stovykloms", - pabrėžė V. Šlevinskis.

 Pauliaus Matulevičiaus video ir nuotraukos

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder