HC „Klaipėda“ remsis tik savo jėgomis

2021-2022 metų Lietuvos ledo ritulio čempionate varžysis penkios komandos. Džiugi naujiena ta, kad stipriausioje šalies lygoje ir vėl matysime klaipėdiečius - pernai kartu su Elektrėnų klubu bendrą komandą turėję HC „Klaipėda“ atstovai šįkart į čempionato kovas keliaus kliaudamiesi tik savo jėgomis.

Be klaipėdiečių, čempionate dar kovos Vilniaus „Hockey Punks“, „Kaunas City“, Elektrėnų „Energija“ ir „LTeam Select“ komandos.

Nepaisant to, jog čempionato dalyvių skaičius nesikeičia, pirmenybėse bus ne vienas naujokas, o didžiausiu praradimu neabejotinai galima laikyti šalies čempionų „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkų nedalyvavimą ateinančio sezono kovose.

Pirmenybėse nelikus čempionų, į kovą dėl aukščiausių apdovanojimų stos vienintelė praėjusio sezono finalininkė: ilgiausiai be pertraukų Lietuvos čempionate žaidžiantys „Hockey Punks“ atstovai, kurie šį sezoną varžysis ne tik Lietuvos pirmenybėse, tačiau ir rugsėjo pabaigoje stos į kovą IIHF Kontinentinės taurės turnyre Vilniuje.

Kaunui Lietuvos čempionate atstovaus naujai įkurtas „Kaunas City“ klubas, sudarytas praėjusį sezoną čempionate „Baltų Ainių“ vardu žaidusios ekipos pagrindu, o Elektrėnuose ir vėl matysime vieną komandą, miesto garbę ginsiančią puikiai žinomu „Energijos“ vardu.

Dar viena Lietuvos čempionato dalyvė - „LTeam Select“ bus sudaryta iš Lietuvos jaunių bei jaunimo rinktinių kandidatų ir čempionate dalyvaus svečių teisėmis, nepretenduodama į medalius.

Lietuvos čempionato 2021-2022 metų sezono startas numatytas rugsėjo pabaigoje, o šįkart pirmenybėse komandos reguliariajame sezone varžysis dėl dviejų vietų finale ir bronzos medalių, kurie atiteks trečią vietą galutinėje rikiuotėje užėmusiai komandai.

Du stipriausi reguliariojo sezono klubai dėl aukso medalių susikaus serijoje iki trijų pergalių.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder