FC Hegelmann

„Hegelmann“ ketvirtą sykį palaužė Gargždų „Bangą“

„Optibet A lygoje“ ir toliau sėkmingai pastarosiomis savaitėmis rungtyniauja Kauno raj. „Hegelmann“ ekipa. Mėlynai balti 32-ojo turo akistatoje namie po atkaklios kovos 1:0 įveikė Gargždų „Bangą“, kuri pralaimėjo ketvirtą tarpusavio susitikimą ir nepelnė nė vieno įvarčio.

Pirmame kėlinyje nė viena komanda itin pavojingų epizodų nesukūrė.

Mėlynai baltų gretose savo progą turėjo Ugochukwu Oduenyi – jo bandymą atrėmė Mantas Bertašius.

Po pertraukos į kovą mestas Michaelas Thuique smūgiu galva sudrebino skersinį ir dar sykį pavojingai mušė pažeme.

Kitoje aikštės pusėje „Banga“ irgi atsakė ne viena aštria ataka – Robertas Vėževičius galva nukreipė kamuolį visiškai greta virpsto.

Vis dėlto 75 minutę šeimininkai išsiveržė į priekį. M. Thuique baudos aikštelėje surado Alexą Souzą, kuris iš arti nukreipė kamuolį į tuščius vartus.

Gargždiškiai ne sykį kėlė pavojų, bet išlyginamojo įvarčio pasiekti nepavyko.

„Hegelmann“ ekipa (52 taškai) žengia ketvirta, „Banga“ turi 33 taškus ir užima 6 poziciją.