Į Klaipėdą atvyks buvęs Lietuvos rinktinės snaiperis

Sekmadienį į Klaipėdą atvyks „Jonavos Hipocredit“ krepšininkai, kurie šią savaitę trenerių štabą pasipildė Eurolygos ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinėje patirties turinčiu (2015 metų Europos vicečempionas) snaiperiu Artūru Milakniu. Sekmadienio Lietuvos krepšinio lygos (LKL) dvikovos tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir „Jonavos Hipocredit“ „Švyturio“ arenoje pradžia - 19 val.

Dvikovą tiesiogiai iš Klaipėdos transliuos BTV televizija.

„Neptūnas“ į šią kovą stos po patirtų gerų emocijų Europos taurės turnyre - antradienio vakarą „Švyturio“ arenoje rezultatu 97:88 nugalėjo Hamburgo „Towers“ (Vokietija) ekipą.

„Tikėkimės, kad gal pagaliau nusiimsime įtampą nuo pečių, kuri taip slėgė, ir savo sirgalius galėsime dažniau pradžiuginti panašiomis pergalėmis“, - „Vakarų ekspresui“ sakė „Neptūno“ vyr. treneris Gediminas Petrauskas.

„Neptūnas“ LKL čempionate su 3 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais turnyro lentelėje užima ketvirtąją vietą.

„Jonavos Hipocredit“ ekipa sezoną pradėjo su klaipėdiečiu treneriu Pauliumi Juodžiu ir startas LKL čempionate buvo nesėkmingas - patyrė 4 iš eilės pralaimėjimus. Tada buvo pranešta, kad P. Juodis atsisveikina su Jonavos klubu ir jo vietą užėmė Steponas Babrauskas, iki tol dirbęs P. Juodžio asistentu.

Tuomet S. Babrausko vadovaujami kėdainiškiai Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) mače namuose rezultatu 88:80 pranoko „Šiaulius“, o dar po kelių dienų LKL čempionate rezultatu 86:82 įveikė Kėdainių „Nevėžio-Paskolų klubo“ krepšininkus. Ketvirtadienio vakarą jonaviečių ir kėdainiškių ekipos vėl susitiko Citadele KMT turnyre.

Kai S. Babrauskas vyr. trenerio pozicijoje pakeitė P. Juodį, buvo spėliojama, kad šį postą užims laikinai, tačiau šią savaitę pranešta, kad su Steponu pasiektas ilgalaikis 3 metų susitarimas ir jis jonaviečių ekipai vadovaus iki 2027-2028 sezono pabaigos.

A. Milaknis S. Babrausko asistentu darbuosis iki 2025-2026 sezono galo.

„Neptūnui“ po kovos su jonaviečiais atsikvėpti nebus kada - lauks išvyka į Slovėniją, kur spalio 29 dieną (trečiadienį) Europos taurės turnyre susitiks su Liublianos „Cedevita Olimpija“ ekipa (rungtynių pradžia - 20.30 val.).

Lapkričio 2 dieną (sekmadienį) LKL rungtynėse „Neptūnas“ Šiauliuose kausis su vietos „Šiauliais“.

„Atsipalaiduoti ir užmigti ant laurų nėra kada“, - akcentavo „Neptūno“ treneris G. Petrauskas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder