Aleksandras Trofimčiukas. LBF nuotr.

Į kovą dėl Europos čempionato medalių stoja septyni Lietuvos boksininkai

Balandžio 18–28 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyks Europos bokso čempionatas, kuriame dalyvaus septyni Lietuvos sportininkai – dvi merginos ir penki vaikinai.

Jau pirmąją Senojo žemyno pirmenybių dieną į ringą lips Andriejus Lavrenovas (svorio kategorija iki 63,5 kg). Lietuvos boksininkas šiandien šešioliktfinalyje susitiks su makedonu Dionu Lena. Taip pat šiandien boksuosis ir Robertas Liorančas (iki 80 kg), šešioliktfinalyje bandysiantis atlaikyti vengro Marko Nandoro Simono spaudimą.

Balandžio 20 d. šešioliktfinalio etape varžysis Aleksandras Trofimčiukas (iki 71 kg), kurio priešininku taps Izraelio boksininkas Miroslavas Kapuleris. Europos čempionatą balandžio 20 d. pradės ir Lietuvos sunkiasvoriai. Robertas Jokulys (iki 92 kg) aštuntfinalyje susitiks su serbu Sadamu Magomedovu, o Algirdas Baniulis (virš 92 kg) aštuntfinalyje boksuosis su varžovu iš Juodkalnijos Dilanu Prašovičiumi.

Prieš pusantrų metų bronzos medalį Senojo žemyno pirmenybėse laimėjusi Ana Starovoitova (iki 60 kg) balandžio 22 d. aštuntfinalyje stos į kovą prieš kroatę Dea Bolancą. Balandžio 23 d. ketvirtfinalyje varžysis Gabrielė Stonkutė (iki 75 kg), kurios varžovė paaiškės kovos išvakarėse. Lietuvė 2022 m. kiek aukštesnėje svorio kategorijoje iki 81 kg tapo ir Europos, ir pasaulio čempione.

Serbijoje vyksiančiame Europos čempionate Lietuvos rinktinei vadovaus vyriausiasis nacionalinės komandos treneris Vidas Bružas.

Europos bokso čempionate iš viso startuos 312 boksininkų – 203 vaikinai ir 109 merginos. Iš viso Senojo žemyno pirmenybėse numatytos 337 sportininkų dvikovos.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder