Į nemokamas teniso treniruotes - per 100 vaikų ir jaunuolių

Kretingos gatvėje įrengtuose „Kredito Garanto“ lauko teniso kortuose nemokamai teniso žaidimo įgūdžių mokėsi per 100 žmonių, taip pat vaikų teniso paslapčių buvo mokoma ir vasaros stovykloje.

Pasak „Klaipėdos teniso akademijos“ atstovo Dariaus Griciaus, kartu su vasara baigėsi ir vienerius metus vykęs „Vaikų ir jaunimo fizinio aktyvumo skatinimo Miško kvartalo bendruomenėje“ projektas, skirtas supažindinti vaikus nuo 5-14 metų ir jaunimą nuo 14 iki 29 metų su lauko teniso žaidimo subtilybėmis.

„Pagrindinis šio projekto tikslas - skatinti fizinį aktyvumą, todėl, prieš pradedant žaisti lauko tenisą, pirmiausia buvo rengiamos fizinio lavinimo treniruotės, kurios paruošia kūną judėjimui aikštelėje. Projektas buvo bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra bei “Klaipėdos teniso akademija", - paaiškino D. Gricius.

Pasak Klaipėdos teniso akademijos atstovo, dėl nemokamų lauko teniso treniruočių buvo sulaukta labai didelio žmonių susidomėjimo.

Iš viso į grupines vaikų ir jaunimo treniruotes, kurias vedė profesionaliai kvalifikuoti treneriai, susirinko daugiau nei 100 žmonių.

„Kiekvieną savaitę vykdavo bent po keletą treniruočių, kurių trukmė - 1 valanda. Dar labiau tobulinami vaikų lauko teniso žaidimo įgūdžiai buvo vasaros stovykloje. Jų turėjome net keturias, kurios truko po 1 savaitę. Stovyklos metu vaikai išmoko atlikti mankštą, išbandė paplūdimio teniso sporto šaką, kiekvieną dieną dalyvavo lauko teniso treniruotėse, o savaitės pabaigoje varžydavosi tarpusavyje stovyklos turnyre“, - pasakojo D. Gricius.

„Klaipėdos teniso akademijos“ atstovas džiaugėsi visais šio projekto dalyviais.

„Sulaukėme tiek sportuojančių kitas sporto šakas, tiek visai nesportuojančių vaikų ir jaunimo, tačiau būtent lauko teniso sporto šaka visiems buvo nauja. Todėl norime paraginti visus ir toliau aktyviai sportuoti, o norinčius pradėti lankyti lauko tenisą reguliariai kviečiame prisijungti prie mūsų “Klaipėdos teniso akademijos„ klubo“, - kalbėjo D. Gricius.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder