Į Tokiją - su Klaipėdos vėliava (1)

Klaipėdietis imtynininkas Mantas Knystautas išlydėtas į Tokijo olimpines žaidynes. Jo treneris Artūras Ševelkovas įteikė Klaipėdos vėliavą, kuri iškilmingai plevėsuos Tokijo olimpiniame kaimelyje.

Į Tokiją pats Klaipėdos „Viesulo“ sporto centre treneriu dirbantis A. Ševelkovas nevyko. Mantas išvyko su Lietuvos imtynių rinktinės treneriais Mindaugu Ežerskiu bei Ruslanu Vartanovu ir treniruočių partneriu Romu Fridriku.

Prieš skrydį klaipėdiečiui sėkmės linkėjo federacijos vadovai, pasaulio čempionas Rimantas Bagdonas, šalies imtynių jaunimo rinktinės nariai, treneriai ir draugai.

„Taip jau yra, kad sportininkus, dažniausiai lengvaatlečius ir imtynininkus, išlydžiu jau į šeštąsias olimpines žaidynes. Daug “nemandravoju„, visiems linkiu grįžti su gerais rezultatais.

Turiu tradiciją, kad nepriklausomai nuo rezultatų tuos, kuriuos palydžiu, taip pat ir pasitinku. Nesvarbu, ar grįš su medaliais, ar be jų. Nepriklausomai nuo užimtos vietos pasitiksiu ir Jus. Jau vien iškovotas kelialapis į Japoniją ir patekimas tarp šešiolikos geriausių pasaulio imtynininkų rodo, kad priklausote elitiniam klubui.

Mūsų sporte daug kas priklauso nuo sėkmės, todėl dar noriu palinkėti, kad tave, Mantai, lydėtų sėkmė“, - Vilniaus oro uoste gražiais žodžiais olimpietį palydėjo Lietuvos imtynių federacijos (LIF) garbės prezidentas Rimantas Bagdonas.

Vakar popiet „Vakarų ekspresui“ internetu susisiekus su M. Knystautu, šis sakė, jog kol kas yra Hiracukos mieste, o į olimpinį kaimelį vyks antradienį.

M. Knystauto startas olimpinėse žaidynėse - rugpjūčio 1 dieną.

Į Tokiją liepos 30 dieną skris ir antrasis Klaipėdos olimpietis sunkiaatletis Arnas Šidiškis. Su juo į olimpines žaidynes keliaus ir Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro ir Lietuvos sunkiosios atletikos rinktinės treneris Vincas Šlevinskis. A. Šidiškio startas olimpinėse žaidynėse - rugpjūčio 3 dieną.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder