Įmonių tinklinio turnyre varžėsi net 27 komandos

Atvirojo Klaipėdos miesto įmonių naktinio paplūdimio tinklinio turnyro „EOLA CUP 3x3“ finalinio etapo ir absoliučiais šių metų šiltojo sezono nugalėtojais tapo „Dragūno“ atstovai.

Iš viso birželio, liepos ir rugsėjo mėnesiais vyko trys turnyro etapai, varžėsi net 27 įmonių komandos.

Pirmasis ir antrasis „EOLA CUP 3x3“ turnyro etapai buvo rengiami Antrosios Melnragės Klaipėdos pliažo tinklinio klubo įrengtame, visus standartus atitinkančiame tinklinio aikštyne, o trečiasis, finalinis, etapas jau uždaroje erdvėje - „Kredito Garanto“ teniso aikštyne.

Finaliniame etape varžėsi 12 pačių geriausių komandų.

Finaliniame etape jau karaliavo „Dragūno“ karininkai.

Antrąją vietą iškovojo UAB „Retal“ komanda. Trečiąją - KBC tinklininkai.

„Pirmaisiais sezonais turnyro formatas buvo “4 prieš 4„, bet kylant žaidėjų meistriškumui perėjome prie formato “3 prieš 3„. Visos oficialios paplūdimio tinklinio varžybos vyksta “2 prieš 2„, bet tarp veteranų (net aukšto lygio) pasaulyje formatas “3 prieš 3„ yra gana populiarus“, - aiškino vienas iš varžybų organizatorių Andrius Dumbauskas.

Apie prieš ketverius metus gimusią įmonių turnyro idėją „Vakarų ekspresui“ kalbėjo ir vienas iš turnyro idėjos autorių Žilvinas Skečionis.

„Tinklininkams reikia fizinio pasiruošimo, tad prieš ketverius metus treniruoklių salėje ir gimė idėja organizuoti tokį turnyrą. Džiugu, kad turnyras auga ir tampa vis populiaresnis. Tai tampa savotišku laisvalaikio praleidimo būdu. Svarbu gerai praleisti laiką ir pajudėti“, - sakė Ž. Skečionis.

Įmonių tinklinio turnyrai savaitgalį vyksta vakarais ir dažnai baigiasi po vidurnakčio.

„Pasportuojame ir pasilinksminame. Propaguojame sveiką gyvenimo būdą“, - sakė turnyro iniciatorius Ž. Skečionis.

Jis pasidžiaugė, kad šiemet finalinio turnyro etapą pavyko suorganizuoti nepaisant ir įvairių nesklandumų dėl oro sąlygų.

„Juk Antrosios Melnragės Klaipėdos pliažo tinklinio klubo aikštyną nuplovė praūžusi audra, tačiau buvo rasta išeitis ir turnyras suorganizuotas uždaroje erdvėje. Nors ir šiek tiek vėliau, bet turnyro finalinis etapas įvyko ir jis praėjo sklandžiai“, - pabrėžė Ž. Skečionis.

VIETA. Du iš trijų tinklinio turnyro „EOLA CUP 3x3“ etapų vyko Antrosios Melnragės Klaipėdos pliažo tinklinio klubo įrengtame, visus standartus atitinkančiame tinklinio aikštyne.

VIETA. Du iš trijų tinklinio turnyro „EOLA CUP 3x3“ etapų vyko Antrosios Melnragės Klaipėdos pliažo tinklinio klubo įrengtame, visus standartus atitinkančiame tinklinio aikštyne.

GERIAUSI. „Dragūno“ komanda finaliniame etape iškovojo pirmąją vietą.

GERIAUSI. „Dragūno“ komanda finaliniame etape iškovojo pirmąją vietą.

Organizatorių nuotr.

Sidebar placeholder