KLAIPĖDOS KOMANDA. Mūsų jaunieji imtynininkai tarptautiniame turnyre apgynė mūsų šalies vėliavos spalvas. Asmeninio archyvo nuotr.

Iš Lenkijos - su medaliais ir komandine taure

Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro auklėtiniai Lenkijoje, Teresino mieste, dalyvavo U15 tarptautiniame laisvųjų imtynių turnyre „Puchar Mazowsza“ ir į uostamiestį grįžo su visų spalvų medaliais.

Turnyre dalyvavo net 20 komandų iš Ukrainos, Moldovos, Vengrijos, Voketijos, Slovakijos, Lenkijos ir Lietuvos.

Klaipėdos komanda bendroje komandų įskaitoje iškovojo trečiosios vietos taurę.

Klaipėdiečius pranoko tik ukrainiečiai ir turnyro šeimininkai lenkai.

Prie Klaipėdos ekipos sėkmės daug prisidėjo puikiai kovojęs Ilja Jakovlev. Jis svorio iki 38 kg grupės varžybose įveikė keturis varžovus ir pasipuošė aukso medaliu.

Taip pat pagirtinai kovojo Denas Uoka (iki 44 kg), Martynas Pliakus (iki 62 kg) ir Valerij Golovatij (iki 75 kg). Jie iškovojo bronzos nedalius.

Nedaug iki bronzos medalio trūko ir Janui Staniui (iki 62 kg). Pastarasis paskutinėmis sekundėmis nusileido sportininkui iš Slovakijos ir galutinėje savo svorio grupės rikiuotėje liko penktas.

Jaunųjų mūsų imtynininkų treneriai Vytautas Baltuonis ir Andrejus Iljinas pasidžiaugė puikiu klaipėdiečių tarptautiniu pasirodymu ir tiki, kad šios pergalės - tvirtas žingsnis link dar didesnių laimėjimų tarptautinėse arenose.

„Garbingai gynėme Klaipėdos ir Lietuvos vardą“, - pasidžiaugė A. Iljinas.