ŠAUNUOLĖS. Klaipėdos gimnastės iškovojo krūvą taurių ir medalių. „Viesulo“ nuotr.

Iš Lietuvos čempionato - su visų spalvų medaliais

Dvi dienas Gargžduose vykusiame Lietuvos meninės gimnastikos su įrankiais čempionate, kuriame rungėsi gimnastės iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos, Klaipėdos „Viesulo“ atstovės iškovojo visų spalvų medalius.

Tarp jaunučių (gimusios 2011 metais) puikiai pasirodė ir aukso (pratimas su lanku) bei bronzos (pratimas su kamuoliu) medalius iškovojo Akvilė Jočytė. Nenugalima pratimo su kuokomis rungtyje buvo Julija Voločko. Ji už šį pratimą laimėjo aukso medalį, o už pratimą su kamuoliu pasipuošė sidabro medaliu.

Jaunių grupėje (gimusios 2009-2010 m.) pratimo su kamuoliu rungtyje ryški lyderė buvo Anastasija Voločko. Ji pelnė aukso medalį, o pratime su kuokelėmis buvo trečia.

Gabija Saveikaitė su kamuoliu bei kuokelėmis buvo antra, Estėjai Žiliūtei geriausiai pakluso lankas - pelnytas sidabro medalis. Smiltė Šunokaitė pratimo su kamuoliu rungtyje pelnė garbingą trečiąją vietą.

2009 metais gimusios gimnastės atskirai varžėsi savo amžiaus grupėje pratimo su kaspinu rungtyje. Puikiai valdė kaspiną ir sidabro medalį pelnė S. Šunokaitė, bronzos medalis šioje rungtyje atiteko G. Saveikaitei.

Tarp 2010 metais gimusių gimnasčių puikiai kaspiną valdė ir sidabro medalį iškovojo E. Žiliūtė.

Jaunimo grupėje (2007-2008 m.) geriausiai pasirodė ir net tris aukso medalius Klaipėdai iškovojo Skaistė Razokaitė. Ji buvo geriausia rungtyse su lanku, kuokelėmis ir kaspinu.

Sidabro medaliu už rungtį su kamuoliu pasipuošė Viktorija Staponas. Ji taip pat pelnė ir garbingą trečiąją vietą rungtyje su kaspinu. Trečiąją vietą rungtyje su kamuoliu iškovojo Neda Vaivadaitė, trečia pratime su lanku buvo Ugnė Madzajūtė.

Suaugusiųjų varžybose ne konkurso tvarka dalyvavo BĮ Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro auklėtinė iš Ukrainos Vera Paftieva (2006 m.), kurią šiuo metu treniruoja Valentina Bagrijeva ir Viktorija Petrova.

Nugalėtojas ir prizininkes ruošė Klaipėdos trenerės Dovilė Vilnonė, Sandra Žilinskienė, V. Bagrijeva ir V. Petrova.

Atsižvelgiant į šių metų Lietuvos gimnastikos čempionato ir Lietuvos įrankių čempionato rezultatus, suformuota rinktinė birželio 15-19 d. Tel Avive (Izraelis) atstovausianti Lietuvai Europos meninės gimnastikos čempionate. Į Lietuvos jaunimo rinktinę pateko „Viesulo“ sporto centro auklėtinė Skaistė Razokaitė (2008 m., trenerės V. Petrova ir V. Bagrijeva).

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder