Iš Olandijos grįžęs Sergejus Maslobojevas: „Tai mūsų bendra pergalė“ (1)

Pasaulio kikbokso čempionas, Metų klaipėdietis Sergejus Maslobojevas, žinomas Kuvaldos pravarde, iš Olandijoje vykusios „Glory 79: Collision 3“ kovos grįžo džiugios nuotaikos - iškovota dar viena svarbi pergalė. Šįkart dėl COVID-19 pandemijos grėsmių ir traumų po beveik dvejų metų trukusios pertraukos į kovų ringą kilęs klaipėdietis nugalėjo 23-ejų metų Surinamo (Pietų Amerika) atstovą Donegi Abeną.

34-erių Lietuvos kovotojui pergalė skirta rezultatu 3:2 (29-28, 29-28, 28-29, 28-29, 30-27) teisėjų sprendimu.

„Pergalė! Taip, pagaliau mes tai padarėme! Užtrukęs pasiruošimas nuo gegužės pradžios, jokių atostogų, jokių ilgų laisvadienių... Tik kasdienis darbas ir svajonė, kuri vienu metu buvo net pradėjusi tolti nuo manęs. Bet tvirto charakterio dėka rankų nenuleidau, atidirbau atsakingai iki galo ir galiausiai kovojau didžiausiame “GLORY Kickboxing„ organizacijos turnyre “Collision 3„, - po kovos Olandijoje savo “Facebook" paskyroje rašė S. Maslobojevas.

Jis akcentavo, kad visada svajojo kovoti tokioje arenoje, kuri talpina per 20 tūkstančių žmonių.

„Atmosfera nereali, bet saldžiausia yra pergalė! Mūsų bendra pergalė! O už ją aš noriu padėkoti visai savo mylimai komandai. Ačiū tiems, kas nuoširdžiai serga bei palaiko mintimis, ir ypač visiems, kas pirko transliacijas ir stebėjo gyvai“, - kalbėjo S. Maslobojevas.

Savo mintis socialiniuose tinkluose išsakė ir S. Maslobojevo žmona Airinė.

„Mano vyras sugrįžo. Mūsų čempionas, atidavęs paskutines jėgas. Ar žinote, ko jis bijo labiausiai? Nuvilti visus jį palaikančius žmones. Bet jam pavyko išplėšti pergalę, parvežti ją namo ir džiaugtis su jumis visais, kurie jį palaikote! Ačiū, kad esate. Jūs visi esate didi jėga - varanti Kuvaldą į priekį. Sulaukiau žinučių su palaikymu, linkėjimais, sveikinimais ne ką mažiau nei per gimtadienį“, - džiaugėsi A. Maslobojeva.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder