Įvarčių lietus Panevėžyje: „Neptūnas“ susigrąžino lyderio poziciją

(1)

Šeštadienis - juoda diena panevėžiečiams: Klaipėdoje „Neptūno“ krepšininkai rezultatu 88:84 palaužė „7bet-Lietkabelį“, o „Neptūno“ futbolininkai Panevėžyje rezultatu 4:2 (2:2) nukovė Panevėžio „Ekraną“.

Po šios pergalės „Neptūno“ futbolininkai pakilo į pirmąją 2024 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) „TOP sport“ I lygos čempionato vietą.

Pirmieji panevėžyje įvartį pelnė klaipėdiečiai: 13 minutę pasižymėjo Aurimas Skurdenis.

17 min. panevėžiečiai išlygino rezultatą po Mariaus Zabarausko įvarčio - 1:1.

Iki pertraukos komandos dar pasidalijo po įvarčiu: 29 minutę „Neptūno“ legionierius Oleksandr Dovhyi pelnė 11 m baudinį, o rezultatą 40 min. išlygino "Ekrano" ekipos ukrainietis Taras Hevlych - 2:2.

Antrajame kėlinyje neptūniečiai jau nebesiruošė juokauti ir 55 rungtynių minutę po Dariaus Jurgelevičaius smūgio pakreipė įvykius savo naudai - 3:2.

Dar po 3 minučių klaipėdiečiams saugiau jaustis padėjo Juliaus Kasparavičiaus įvartis (58 min.) ir rezultatas tapo jau 4:2.

Klaipėdiečiai klaidų nebekartojo ir galiausiai šventė solidžią pergalę.

„Neptūno“ futbolininkai 2024 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) „TOP sport“ I lygos čempionate išlieka nepralaimėję ir po 6 turų, surinkę 14 taškų, susigrąžino pirmąją turnyro lentelės vietą.

„Džiuagiamės, kad iškovojome 3 taškus. Pozityvo ura daugiau, nei negatyvo, bet dar matome, kur turime taisytis ir tobulėti. Tam vietos dar tikrai yra.

Panevėžyje puolime žaidėme gana solidžiai, tik nepatiko tai, jog praleidome ir kaip praleidome tuos du įvarčius.

Sezonas įsibėgėja ir tas per žiemą atliktas įdirbis ateina ir klaidų turėtume daryti kuo mažiau.

Mūsų tikslas - išsilaikyti turnyro lentelės viršuje ir kiekvienose rungtynėse kovoti tik dėl pergalių. Esame išsikėlė aukščiausius tikslus ir turime tuo keliu drąsiai eiti“, - „Vakarų ekspresui“ sakė „Neptūno“ futbolo komandos treneris Valdas Trakys.

Kitas čempionato rungtynes „Neptūnas“ žais balandžio 26 dieną Klaipėdoje su KAuno rajono „Garliava“.

VE.lt jau rašėme, kad Klaipėdos „Neptūno“ futbolininkai pirmajame Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro etape susitiks su vienais iš „TOP sport“ I lygos čempionato lyderiais - Vilniaus „Riteriais“. kol kas "Riterių" sąskaitoje - 12 taškų. Jie minėtame čempionate rikiuojasi antri, iškart po neptūniečių.

Klaipėdos futbolo sirgalių džiaugsmui burtai lėmė, kad šios rungtynės bus žaidžiamos Klaipėdoje.

Pirmojo etapo susitikimai turi būti sužaisti balandžio 19-23 dienomis.