J. Valančiūnas per paskutines NBA reguliariojo sezono rungtynes parodė savo galimybes

Memfio „Grizzlies“ (38/34) komandai su Jonu Valančiūnu nepavyko Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato reguliariojo sezono užbaigti pakilia nata. Svečiuose rungtyniavę Memfio krepšininkai 101:113 (29:30, 20:25, 20:31, 32:27) pralaimėjo „Golden State Warriors“ (39/33) klubui, kuris Vakarų konferencijoje užėmė 8 vietą, o „Grizzlies“ liko devinti.

Memfio ekipai pavyko likviduoti 17 taškų deficitą ir ketvirtame kėlinyje ji net buvo išsiveržusi į priekį, tačiau galiausiai turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą, kurių gretose išsiskyrė 46 taškus pelnęs Stephenas Curry.

J. Valančiūnas per 35 su puse minutės pelnė 29 taškus (dvitaškiai 12/15, baudų metimai 5/6), atkovojo 16 kamuolių, po kartą kamuolį perdavė mesti, perėmė ir prarado bei blokavo 2 metimus.

Archyvų nuotr.

Jonas Valančiūnas/Twitter@memgrizz nuotr.

Dėl vietos Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje Memfio klubas papildomame atrankos turnyre susitiks su San Antonijaus „Spurs“ komanda, kuri liko dešimta (33/39).

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 29 tšk. (16 atkovotų kamuolių), Dillonas Brooksas 18, Ja Morantas 16 (3-1/6, 9 rez. perd.), Jarenas Jacksonas 14.

„Warriors“: Stephenas Curry 46 (2-7/14, 3-9/22, 7 atk. kam., 9 rez. perd., 7 klaidos), Andrew Wigginsas 21 (10 atk. kam.), Jordanas Poole‘as 15.