Barca Academy

Jaunąjį Lietuvos futbolo talentą nustebino legendinės „Barca Academy“ narių paprastumas

(2)

Birželio pabaigoje Klaipėdoje jau antrus metus iš eilės startuos prestižinės Barca Academy futbolo organizacijos stovyklos vaikams ir jaunuoliams (berniukams ir mergaitėms) iš Baltijos šalių ir Ukrainos.

Pirmą kartą šalies istorijoje praėjusiais metais vykusios prestižinės sporto organizacijos stovyklos suteikė jų dalyviams ne tik išskirtinių žinių, bet ir galimybę sudalyvauti Barca Academy stovyklose Ispanijoje.

Ši galimybė organizacijos specialistų buvo suteikta klaipėdiečiui Joriui Jokšui ir ispaniškų šaknų turinčiam lietuvaičiui Christian Sanz.

Šiemet stovyklose tikimasi dar daugiau dalyvių

Organizatorių nuotr.

Šiemet Lietuvoje vėl bus rengiamos dvi Barca Academy futbolo stovyklos.

Pirmoji penkių dienų stovykla Klaipėdoje startuos jau birželio 26 d., antroji – liepos 3 d.

Jų metu dalyviai galės mokytis futbolo paslapčių iš Barca Academyfutbolo trenerių, dalyvauti įvairiose veiklose, kuriose bus gilinami ne tik futbolo įgūdžiai, bet ir puoselėjamos organizacijos propaguojamos žmogiškumo ir komandiškumo vertybės.

Stovyklose tradiciškai kviečiami dalyvauti 8-16 metų berniukai ir 10-16 metų mergaitės iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos ir kitų šalių.

Praėjusiai metais iš viso Lietuvoje rengiamose Barca Academy stovyklose dalyvavo apie 150 vaikų ir jaunuolių iš septynių skirtingų šalių.

Organizatorių nuotr.

Pasak vieno iš projekto partnerių Roberto Poškaus, šiemet stovyklose tikimasi  sulaukti dar daugiau dalyvių.

Po pirmųjų stovyklų sulaukėme daug gerų atsiliepimų tiek iš Barca organizacijos atstovų, tiek iš dalyvių ir jų tėvų.

Todėl šiemet turime dar didesnį susidomėjimą ir tikimės, kad šiemet sulauksime dar daugiau dalyvių, kurie galės semtis neįkainojamos patirties iš tikrų šio sporto profesionalų, - teigia R. Poškus.

Organizatorių nuotr.

Išskirtinė galimybė Lietuvos futbolo talentams

Geriausiai stovyklų Lietuvoje metu pasirodžiusiems dalyviams Barca Academy atstovai suteikia galimybę išmėginti savo jėgas ir pasisemti sporto paslapčių legendinės organizacijos organizuojamose stovyklose Ispanijoje.

Iš visų praėjusių metų stovyklų Klaipėdoje dalyvių, tokia galimybė buvo suteikta klaipėdiečiui, Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtiniui, Joriui Jokšui ir Ispanijoje gyvenančiam lietuviškų šaknų turinčiam futbolo talentui Christian Sanz.

Organizatorių nuotr.

Tarptautinėje Barca Academystovykloje Ispanijoje vaikų laukė išskirtinė galimybė mažiausiai keturias dienas aktyviai treniruotis su geriausiais akademijos specialistais modernioje „Ciutat Esportiva Joan Gamper“ sporto bazėje. 

Taip pat vaikams buvo suteikta galimybė nemokamai apsilankyti legendiniame „Camp Nou“ stadione ir „FC Barcelona“ muziejuje.

Christiano tėčio Juano Sanz teigimu, iš stovyklos Ispanijoje sūnus parsivežė tik pačius geriausius įspūdžius.

Pasak jauno talento tėčio, labiausiai jo sūnui įstrigo Barca Academy“ organizacijos atstovų, trenerių ir jaunųjų žaidėjų paprastumas.

Jį labai nustebino, kaip paprastai ir žemiškai su juo bendravo treneriai ir žaidėjai.

Tiek treniruotės, tiek pokalbiai su treneriais ir žaidėjais jam buvo didžiulė patirtis ir paliko neišdildomus įspūdžius, - teigia J. Sanz.

Paklaustas, kodėl vaikams verta dalyvauti būtent Barca Academy“ rengiamose stovyklose, Christiano tėtis teigė, kad ši organizacija yra pavyzdinė, iš kurios daug ko mokosi ir kitos pasaulio futbolo akademijos.

Ši organizacija skiria daug dėmesio individualiam pasiruošimui, kamuolio valdymo technikai, žaidimui vienas prieš vieną.

Christianui labai patinka ir tinka toks mokymo stilius.

Tai prestižinė organizacija, kurios mokymo modelį kopijuoja dauguma pasaulio sporto akademijų ir mokyklų, - teigia J. Sanz.

Organizatorių nuotr.

Lietuvai artima sporto organizacija

Visame pasaulyje garsios organizacijos „Barca Academy“ ugdymo filosofija apima ne tik vaikų sporto talento puoselėjimą, bet ir tokių vertybių, kaip žmogiškumas, atsakomybė, komandiškumas, atkaklumas ir lygiateisiškumas, ugdymą.

„Barcelona“ sporto organizacijos istorijoje netrūksta ir lietuviškų akcentų.

Per savo sportinę karjerą pagrindiniame „BC Barcelona“ vyrų krepšinio klube yra rungtyniavę tokie garsūs Lietuvos krepšininkai, kaip Artūras Karnišovas ir Šarūnas Jasikevičius, kuris šiuo metu eina ir vyriausiojo šio klubo trenerio pareigas.

„BC Barcelona“ klube šiuo metu rungtyniauja ir Lietuvos nacionalinės krepšinio komandos narys Rokas Jokubaitis.

 Visame pasaulyje jau veikia beveik pusšimtis „Barca Academy“ padalinių, rengiama daugiau nei 180 stovyklų, o jose sportuoja daugiau nei 45 tūkst. vaikų penkiuose pasaulio žemynuose.

Į šią vasarą Barca Academy Camps“ futbolo stovyklas Klaipėdoje galima registruotis ČIA

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder