Jaunieji „Klaipėdos Kovo" regbininkai Latvijoje dominavo turnyre ant sniego

Nuošaliame Latvijos miestelyje Laudone vyko sniego šventė, kur surengtas ir regbio turnyras. Jame kartu su 15 Latvijos ekipų rungtyniavo ir Klaipėdos Kovo" jaunieji regbininkai. Klaipėdiečiai puikiai reprezentavo Klaipėdos vardą - nepatirtą nė vieno pralaimėjimo.

U12 RK "Klaipėdos kovas" jaunučiai įveikė būrį komandų iš Rygos ir Rygos rajono.

Labai gerai rungtyniavo naujai prie Klaipėdos Kovo" prisijungusi Ugnė Paulauskaitė, savo puolimo ir gynybos įgūdžius solidžiai demonstravo Timas Palaima, Auksė Simonaitytė, Maksimas Vysotskyi (ukrainietis).

U10 RK "Klaipėdos kovas-Gilija" taip pat žibėjo šiame turnyre.

Kaip tikri lyderiai savo komandą į pergales vedė "Gilijos" pradinės mokyklos mokiniai Artemijus Snetkovas, Dovydas Domeikis, Augustas Grušas, Matas Dikmonas.

Jiems puikiai talkino nuolat progresuojanti ir dažnai lyderystės vaidmens siekiantis, jaunasis talentas Vincentas Vasiliauskas.

Komandos apdovanotos taurėmis ir čempionų medaliais.

"Tai labai geras pasiruošimas prieš antrą Lietuvos jaunučių paplūdimio regbio turą Šiauliuose, kur mūsų jaunuoliai pretenduoja į medalius.  Vaikai ir treneriai be galo dėkingi mūsų super tėveliams, kurie rūpinasi, net labai anksti suruošia ir išlydi, padeda kelionėse, mes - super komanda", - džiaugėsi "Klaipėdos Kovo" klubo pirmininkas Donatas Streckis.

Kovas

Kovas

Kovas

Kovas

Kovas

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder