Šįkart juos aplankė olimpinis, pasaulio ir Europos čempionas Valdemaras Chomičius bei 2003 metų Europos čempionas Virginijus Praškevičius. Krepšinio legendos šį mėnesį dalyvavo jau keliose klaipėdiečių treniruotėse.
Iš pradžių V. Chomičiaus ir V. Praškevičiaus vizito sulaukė jaunieji Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai, o vėliau – ir U16 bei U18 Klaipėdos krepšinio mokyklos–Klaipėdos universiteto komandos.
Krepšinio legendos papasakojo apie savo sportinį kelią, pamokė įvairių krepšinio elementų, pateikė motyvacinių minčių.
„Įspūdžiai – labai teigiami. Pamačiau, kad jaunimo akys dega darbu, jie įsiklausė, ko mokėme. Bendrauti buvo labai paprasta. Man patinka tokios treniruotės“, – kalbėjo V. Chomičius.
Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtinių veidai švytėjo iš džiaugsmo, o šią patirtį jie įvertino kaip labai naudingą ir įsimintiną.Klaipėdos krepšinio mokyklos direktorius Laimonas Šapkauskas pasidžiaugė, kad tai puikus asociacijos „Lietuvos krepšinis“ projektas.
„Jaunimui akis į akį susidurti su tokiais tituluotais Lietuvos krepšinio žmonėmis – didelis įspūdis ir motyvacija. Ačiū už nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą, auginant jaunąją kartą“, – legendoms dėkojo L. Šapkauskas.
Jis dėkojo ir Klaipėdos universiteto rektoriui Artūrui Razbadauskui, Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto dekanui Rimantui Balsiui, Sporto katedros vedėjai Astai Šarkauskienei už nuostabią partnerystę ir pagalbą, vedant jaunuosius krepšininkus sporto ir mokslo keliu – suburta bendra KKM–KU komanda, kuri gali dalyvauti Regioninės krepšinio lygos (RKL) čempionate.
„Jaunimui iškart įsilieti į vyrų čempionatus – nėra paprasta, o čia mes sudarome puikias sąlygas žaisti ir tobulėti, semtis naudingos patirties. Patenkinti ir mūsų auklėtiniai, ir jų tėveliai“, – akcentavo L. Šapkauskas.
„Vakarų eksprese“ jau anksčiau rašėme, kad į Klaipėdos krepšinio mokyklos treniruotes buvo atvykęs ir triskart olimpinis prizininkas Gintaras Einikis.
G. Einikis jaunimui pademonstravo savo firminį metimą – kablį, pamokė technikos.
„Liuks, jaunimas noriai dirba, programuoja visus pratimus. Pasakiau, kad prieš treniruotę ir po jos pasikartotų tą kablio metimą. Kablys yra praktiškai nedengiamas metimas, tiesiog reikia daugiau padirbėti, kad jį įvaldytum“, – tuomet kalbėjo G. Einikis.

Rašyti komentarą