Jauniesiems Lietuvos čempionams - miesto padėka

Praėjusį savaitgalį Lietuvos U-13 futbolo čempionais tapę Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtiniai ir jų treneriai šiltai sutikti ir apdovanoti miesto rotušėje.

Jauniesiems futbolininkams rankas spaudė ir dovanėles su miesto simbolika įteikė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas ir Klaipėdos savivaldybės Sporto skyriaus vyr. specialistė Aistė Viršilienė.

"Noriu visus jus pasveikinti su gražia ir pelnyta pergale. Matant, koks dabar yra Lietuvos futbolas, turbūt jums net nereikia kalbėti, jūs geriau žinote, labai norėtųsi pasakyti: mes čia, Klaipėdoje, sėdime su Lietuvos futbolo viltimis, su Lietuvos futbolo ambicijomis ir galimybėmis.

Visi suprantate, kad tai labai ilgas ir sunkus kelias, bet būtent tam jūs ir sportuojate ir sau keliate aukščiausius tikslus", - jaunuosius čempionus bandė padrąsinti Klaipėdos miesto meras V. Grubliauskas.

Šiltų žodžių nusipelnė ir Klaipėdos futbolo mokyklos trenerių brigada: Andrius Jokšas, Edmundas Gaigalas, Tadas Karinauskas ir Algimantas Briaunys.

Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtiniai Lietuvos U-13 futbolo čempionato pusfinalyje rezultatu 2:1 įveikė „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos komandą, o finale po baudinių serijos (pagrindinis laikas baigėsi 2:2) pranoko Šiaulių FA „Šiauliai“ ekipą.

Geriausiu finalinio ketverto varžybų žaidėju pripažintas Edvinas Mikutis.

Lietuvos čempionais tapo Modestas Povilionis, Rokas Navickis, Artiom Karavajev, Domantas Varkulevičius, Vilius Paniuškis, Joris Jokšas, Nojus Vyšniauskas, Mantas Česnokovas, Dominykas Zubavičius, Vakaris Vaitkus, Edvinas Mikutis, Benas Kavaliauskas, Lukas Pulkinas, Lukas Surblys, Miron Pataškin, Emilis Zifermanas, Dovydas Kniuras, Justinas Volodka, Lukas Žilys, Simas Sirutis, Benas Galminas ir Arijus Genys.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder