ČEMPIONĖS. Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos U14 komanda - geriausia Lietuvoje. Organizatorių nuotr.

Jaunosioms klaipėdietėms - čempionių titulai

Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtinės, treniruojamos Ramunės Kumpienės, iškovojo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos mergaičių U14 čempionių titulus.

Klaipėdoje į lemiamas kovas stojo stipriausios U14 Mergaičių čempionato ekipos.

Į finalinį etapą uostamiestyje taip pat pateko Ukmergės SC I-„Vilkmergėlė“ (trenerė Anželika Martikonienė), Vilniaus KM I (trenerė Šarūnė Valinskaitė) bei Šiaulių KA „Saulė“ I (trenerė Jolanta Martinonienė).

Klaipėdietės pusfinalyje rezultatu 79:52 nugalėjo Ukmergės SC I-„Vilkmergėlė“ ekipą ir finale rezultatu 79:53 palaužė Vilniaus KM I ekipą.

Čempionato naudingiausia (MVP) žaidėja - Justė Mockevičiūtė. Ji pusfinalyje surinko 39 taškus, o finale - net 48 taškus, tai yra daugiau nei pusę komandos taškų.

Justė Mockevičiūtė - tikras krepšinio perliukas, savo žaidimu stebinanti daugelį krepšinio specialistų. Jei ši žaidėja ir toliau taip sparčiai tobulės, gali būti, kad Klaipėda turės dar vieną pasaulyje skambančią žaidėją kaip Justė Jocytė.

„Labai džiaugiamės. Labai dėkoju visoms merginoms ir trenerei Dianai Anužinei, kad sugebėjome suburti tokią puikią komandą. Labai daug išmokome per šiuos metus ir esame labai laimingos“, - po pergalės džiaugėsi V. Knašiaus KM komandos trenerė Ramunė Kumpienė.

Į simbolinį mergaičių U14 čempionato geriausių žaidėjų penketuką pateko dvi V. Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtinės - J. Jocytė ir Emilija Vaitkutė.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder