Jonas Vainauskas atšaukė siūlymą Klaipėdos rajono savivaldybei – perimti „Olimpą“ panoro Renaldas Seibutis

Vasaros pradžioje skambiai į krepšinio padangę sugrįžęs Jonas Vainauskas buvo nusprendęs gaivinti Palangos krepšinį. Ambicijų buvo daug – surinktas didžiausias biudžetas Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), kuriamas dokumentinis filmas bei iškeltas tikslas – iškovoti bilietą į kito sezono Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) kovas.

Vis dėlto tiesioginio kelialapio į stipriausią Lietuvos klubinio krepšinio lygą pasiekti nepavyko – „Olimpas“ krito NKL pusfinalyje (2:3 nusileido Jurbarko „Jurbarkui-Kariui“) ir dabar kovoja dėl pirmenybių bronzos medalių.

Be titulo likęs ir sezoną Palangos krepšinio viesule praleidęs J.Vainauskas priėmė sprendimą pasitraukti.

Tuomet pranešta, kad vienintelis „Olimpo“ klubo dalininkas J.Vainauskas pateikė oficialų pasiūlymą Klaipėdos rajono savivaldybei įsigyti 100 proc. klubo akcijų ir perimti NKL licenciją.

Buvo kalbėta, kad sandorio suma turėjo siekti 70 tūkst. eurų.

Vis dėlto aiškėja, kad klubą perims ne Klaipėdos rajono savivaldybė, o komandą susigrąžinti sieks jos įkūrėjas buvęs Lietuvos rinktinės narys Renaldas Seibutis.

Palangoje gimęs garsus krepšininkas buvo įkūręs vietos „Kuršių“ klubą, kurį perpirko J.Vainauskas.

Klubas išplatino pranešimą dalininkų pasikeitimo: „Kaip buvo skelbta balandžio 19 d. išplatintame Palangos krepšinio klubo „Olimpas“ pranešime, ieškoma sprendimų, kaip klubą išlaikyti bei veiklą tęsti Palangoje.

Antradienį, balandžio 23 d., įvyko Palangos „Olimpo“ klubo vadovo Jono Vainausko ir pirminio klubo įkūrėjo Renaldo Seibučio susitikimas, kurio metu R. Seibutis išreiškė norą klubą susigrąžinti.

Susitikimo metu aptarti formalumai bei sutarta, jog bus dedamos maksimalios pastangos, kad klubas išliktų Palangoje, jo steigėjo Renaldo Seibučio rankose.

„Pats geriausias sprendimas, kad komanda ir liktų tiems, kas nuo pradžių ją kūrė ir geriausiai supranta Palangos krepšinio poreikius bei lūkesčius“, – sakė „Olimpo“ prezidentas Jonas Vainauskas.

Pasiūlymai Palangos miesto ir Klaipėdos rajono savivaldybėms įsigyti klubo dalis yra atšaukti“.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder