Kaip neprarasti motyvacijos sportui, kai už lango šalta ir niūru?

Kai termometro stulpelyje temperatūra akivaizdžiai krenta žemyn, o saulė vis rečiau apdovanoja spinduliais, dažnam gali pristigti motyvacijos dirbti, mokytis, o ypač sportuoti.

Kad niūrus oras nesugadintų planų ir neleistų apleisti savo kūno, verta pagalvoti apie sportą namuose. Sportuojant namuose nebaisi nei dargana, sniegas, nei neigiama temperatūra, be to, ir laiko visada atrasite.

Efektyvios treniruotės namuose – kaip atrodo?

Aktyvus gyvenimo būdas padeda išlikti sveikiems, energingiems, stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą.

Tačiau tam, kad treniruotės būtų efektyvios, vien įprastų pratimų gali nepakakti, todėl dauguma sporto entuziastų, ilgai sportuojančių namuose, renkasi universalius treniruoklius, kurie stiprina ne vieną raumenų grupę, o kelias.

Taip pavyksta sutaupyti ir materialinių kaštų, laiko, ir erdvės namuose.

Vieni populiariausių universalių treniruoklių – kardio treniruokliai (bėgimo takeliai, elipsiniai, dviračiai treniruokliai ir kt.), kurie ne tik padeda pasiekti geresnių rezultatų, bet ir suteikia daugiau motyvacijos sportuoti.

3 priežastys, kodėl kardio treniruokliai neleis prarasti motyvacijos sportuoti

Sportuoti namuose galima bet kokiu oru, nereikia eiti į sporto klubą, gaišti laiko spūstyse. Be to, sportuojant namuose tikrai lengviau atrasti laisvą pusvalandį treniruotei.

Visgi, vien tik saugi namų aplinka ne visiems suteikia motyvacijos sportuoti, todėl treniruoklių gamintojai siūlo inovatyvius, turinčius daugybę programų ir priedų kardio treniruoklius, kurie tikrai paskatins pakilti nuo sofos.

Mėgstamas sportas, išmanieji įrenginiai, inovacijos ir programų gausa – tik kelios priežastys, kodėl kardio treniruokliai suteikia daugiau motyvacijos sportuoti.

1. Galimybė pasijusti tikru sportininku

Kardio treniruokliai – bėgimo takeliai, dviračiai treniruokliai, plaukimo ir irklavimo treniruokliai – atkartoja įvairias sporto rūšis. Šie įrenginiai tikrai primins mėgstamus sporto užsiėmimus, kuriais šaltuoju metų laiku, ne visada lengva užsiimti.

Kai už lango dargana, kardio treniruokliai leis mintimis nusikelti į šiltas vasaros dienas ir suteiks galimybę džiaugtis bėgimu, plaukimu, irklavimu ar važiavimu dviračiu.

2. Sekite rezultatus ir varžykitės virtualiose lenktynėse

Dauguma kardio treniruoklių turi audio įvadą, bluetooth įvestį, internetą ir gali būti prijungiami prie išorinių įrenginių (planšetinių kompiuterių, išmaniųjų telefonų ar televizorių).

Mėgstama muzika, serialas, kuriam, galbūt, neradote laiko, ar pokalbis su brangiu žmogumi tikrai padės ištverti sunkias treniruotes.

Mėgstantys lenktyniauti taip pat turėtų įvertinti, kad dauguma kardio treniruoklių turi virtualius maršrutus, kurie suteikia galimybę lenktyniauti su kitais sportininkais virtualioje aplinkoje – kalnuose, pasaulio miestuose ar lenktynių trasose.

Motyvacijos sportuoti prideda ir galimybė sekti savo treniruotės rezultatus. Išmaniosios programėlės ir treniruoklio ekranas leidžia stebėti treniruotės laiką, įveiktą atstumą ar sudegintas kalorijas.

Matant pagerintus sporto rezultatus kyla motyvacija sportuoti ir išbandyti savo jėgas intensyvesnėse treniruotėse.

3. Išmanios programos geriausiems sporto rezultatams pasiekti

Sporto entuziastai tvirtina, kad treniruoklyje esančių programų gausa tikrai motyvuoja.

Kuo daugiau programų, tuo daugiau galimybių paįvairinti treniruotes.

Kol yra neišbandytų programų, tol noro sportuoti tikrai netruks. Įprastai kardio treniruokliai turi nuo keliolikos iki keliasdešimt iš anksto įrašytų programų, o pačios populiarios – Body Fat Test, atsigavimo ir apšilimo, kurios neleis persitempti, tačiau padės pasiekti akivaizdžių rezultatų.

Trūkstant noro ir motyvacijos, pradėti sportuoti – sunku. Kambaryje stovintis kardio treniruoklis gali tapti nebyliu priekaištu, padedančiu pakilti nuo sofos ir pradėti sportuoti.

Tad neleiskite rudeninei darganai atimti iš jūsų motyvacijos siekti sportinių tikslų ir pasižvalgykite po platų kardio treniruoklių asortimentą.

Populiariausių prekinių ženklų inSPORTlineIntenzaFirst Degree FitnessElite treniruokliai gali tapti puiki aktyvaus gyvenimo pradžia. Specializuotose sporto parduotuvėse galite rasti ne tik prieinamas kainas, bet ir galimybę treniruoklį įsigyti išsimokėtinai.

Tad kokie dar pasiteisinimai gali trukdyti užsiimti sportu?

Organizatorių nuotr.

 

 

Asociatyvi nuotrauka iš pexels.com

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder