Karatė kiokušin metų sportininkas - klaipėdietis

Klaipėdietis Eventas Gužauskas pripažintas geriausiu pilno kontakto karatė 2021 metų kovotoju. Klaipėdos „Shodan“ klubo narys praėjusiais metais tapo Lietuvos čempionu, neturėjo lygių Europos pagal svorio kategorijas ir Europos pilno kontakto absoliučios svorio kategorijos čempionatuose.

Eventas ne tik pats dalyvauja varžybose ir skina vieną po kitos pergales, bet ir perteikia savo patirtį treniruodamas jaunąją karatistų kartą.

2021 metai E. Gužauskui buvo išties įspūdingi - jis nepralaimėjo nė vienos kovos.

Po tokių sėkmingų metų E. Gužauskas, be abejo, gali norėti tik tęsti pergalingą žygį.

„Šeštadienį Kėdainiuose laukia Lietuvos čempionatas, reikia ten laimėti. Jei pavyks, važiuoti į Europos čempionatą, o vėliau lauks pasaulio čempionatas. Pastarasis turnyras ir bus tai, dėl ko visur dalyvauji ir kam ruošiesi. Tikiuosi, kad pavyks gerai pasirodyti ir Europos, ir pasaulio čempionatuose“, - kalbėjo E. Gužauskas.

Geriausiu metų treneriu pripažintas E. Gužausko pirmasis treneris Vladimiras Silvaško. Pastaraisiais metais E. Gužauską treniruoja klaipėdietis Lukas Kubilius.

Tarp dailiosios lyties atstovių geriausia pilno kontakto karatė 2021 metų kovotoja pripažinta Airijoje gyvenanti Aneta Meškauskienė (Anykščių „Takas“, treneris - Eugenijus Šilaika), vienintelė pelniusi įskaitinius taškus visuose turnyruose. Sportininkė tapo Lietuvos čempione, o abiejuose Europos čempionatuose - vicečempione.

Antra buvo Diana Mačiūtė (Klaipėdos „Okinava“, treneris - R. Poška), tapusi kata asmeninės rungties Lietuvos ir Europos čempione bei komandinėje kata rungtyje laimėjusi Europos čempionato sidabrą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder