Kaune - dramatiškos „Neptūno-Amberton" merginų rungtynės

Klaipėdos "Neptūno-Amberton" merginos, po skambios pergalės prieš Lietuvos čempiones Vilniaus "Kibirkšties" krepšininkes, patyrė pralaimėjimą Kaune - dramatiškai rezultatu 61:65 (16:14, 15:14, 19:17, 11:20) nusileido Kauno "Aistės-LSMU" ekipai.

Klaipėdietės jau rungtynių pradžioje strigo ir atsiliko - 5:12, tačiau dar iki pirmojo kėlinio pabaigos atsitiesė ir persvėrė rezultatą savo naudai - 16:14 ir nuo to laiko ilgai buvo priekyje.

Iki dvikovos pabaigos likus 8 minutėms - Martybo Airošiaus auklėtinės pirmavo 8 taškais - 55:47 ir jau atrodė, kad pergalė ranka pasiekiama.

Tačiau netrukus aikštės šeimininkės surengė spurtą 9:0 persvėrė rezultatą į savo pusę - 56:55.

Pabaigoje, po minutės pertraukėlės, kauniečių ekipos žaidėja Gintarė Paulauskaitė smeigė tolimą metimą ir nebeleido klaipėdietėms pakreipti įvykių savo naudai.

Klaipėdos ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Marina Solopova, kurios sąskaitoje per 37 minutes buvo 11 taškų (3/10 trit., 2/2 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų bei 20 efektyvumo balų.

„Neptūnas-Amberton" vėl vertėsi 7 žaidėjų rotacija ir žaidė be Brigitos Sinickaitės, Saulės Mikelionytės, Uliana Datsko ir Justės Mockevičiūtės.

„Ačiū už sveikinimus, sveikinimai varžovėms už gerą kovą. Mano indėlis buvo labai mažas, nes turėjau tik tris treniruotes ir viskas likę nuo praėjusių trenerių, kurie dirbo prieš tai, tad šią pergalę man padovanojo merginos ir ačiū joms labai", – po debiuto kalbėjo naujasis „Aisčių-LSMU" vyr. treneris Andrius Vaicekauskas.

„Aistės-LSMU": Gintarė Paulauskaitė 20 (7/16 dvit., 2/2 trit., 11 atk. kam., 2 blok., 27 naud.), Eva Pernavaitė 12 (2/7 trit.), Livija Kaktaitė (2/6 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld.) ir Gedvilė Savostaitė (2/2 trit., 5 atk. kam.) po 10, Karolina Kazočiūnaitė 7 (1/7 trit., 4 rez. perd., 4 kld.).

„Neptūnas": Maria Delgado 16 (5/8 dvit., 2/13 trit.), Rūta Stipra 13 (4/9 dvit., 5/5 baud., 11 atk. kam.), Viktorija Balaban (3/7 dvit., 1/6 trit., 7 kld.) ir Marina Solopova (3/10 trit., 5 atk. kam., 10 rez. perd., 3 per. kam., 2 blok.) po 11.

"Neptūnas-Amberton" merginos po šio pralaimėjimo neturi laiko dejuoti arv liūdėti - jau gruodžio 9 dieną (šeštadienį) 14 val. savo arenoje (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10) žais Baltijos moterų krepšinio lygos rungtynes su Daugpilio universiteto (Latvija) ekipa.