Sirgaliai

Kauno „Žalgirio“ arenoje – pokyčiai: palies krepšinio aistruolius

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienį „Žalgirio“ arenoje priims Vitorijos „Baskonia“ komandą ir sieks trečiosios pergalės Eurolygoje. Pirmosios žiemos rungtynės „Žalgirio“ arenoje turės ir specialų akcentą, kadangi bus išpildyta komandos aistruolių svajonė – į areną atvykstantys kviečiami dūdas palikti namuose.

 

Archyvų nuotr.

Socialiniuose tinkluose Lietuvos čempionai sirgalių klausė, kokios yra jų svajonės, kurias klubas galėtų išpildyti rungtynių metu ir taip dar labiau sustiprintų nepakartojamą atmosferą. Šį kartą itin daug palaikymo sulaukė siūlymas arenoje neleisti naudotis pučiamomis ir garsą keliančiomis dūdomis.

Dūdas sirgaliai kviečiami palikti namuose ir vietoje to komandą skatinami palaikyti savo balso pagalba – skanduotėmis, plojimais, šūksniais ir švilpimu varžovams.

Taigi nuo šiol „Žalgirio“ arena skelbiama nedūdavimo zona – ir tai ne vienkartinė akcija. Jau kurį laiką šio atributo „Žalgirio“ arenoje žiūrovai įsigyti negalėjo, o nuo šiol dūdų įsinešti į areną taip pat nebus galima.

Negana to, dūdų pūtimo uždraudimas prisidės ir prie COVID-19 situacijos kontroliavimo bei rizikų mažinimo.

„Žalgiris“ sirgalių svajones pildo jau ketvirtą sezoną.

Tarp labiausiai prigijusių svajonių – tradicija tapusi „žalia balta“ skanduotė prieš rungtynių startą bei dūdų išėmimas iš prekybos „Žalgirisshop.lt“ punktuose „Žalgirio“ arenoje.

Praėjusį sezoną kartoniniai sirgalių atvaizdai bei fanų palaikymo garsai tuščioje arenoje taip pat buvo šios sirgalių įsitraukimo akcijos dalis.

Ketvirtadienį kartu su Ispanijos klubu į Kauną atvyks ir du gerai žinomi lietuviai – „Baskonia“ klubo marškinėlius jau kurį laiką vilki Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis.

Abu žaidėjai savo klube šiemet rungtyniauja daug, vaidina svarbų vaidmenį ir yra vieni iš komandos lyderių.

Tiesa, „Baskonia“ yra iškovojusi tik keturias pergales, o visai neseniai taip pat pakeitė komandos vyr. trenerį.

Archyvų nuotr.

Sidebar placeholder