© Jonas Valančiūnas. ELTA / Julius Kalinskas
Kauno „Žalgiris“ ir Jonas Valančiūnas pasiekė susitarimą: liko vienas svarbus klausimas
Valančiūnas susitarė su „Žalgiriu“
Kauno „Žalgirio“ komanda susitarė su Lietuvos krepšinio žvaigžde Jonu Valančiūnu, skelbia BasketNews žurnalistas Jonas Miklovas.
NBA lygoje 14 sezonų praleidęs Jonas Valančiūnas, panašu, grįš į Europą.
Skelbiama, jog centras susitarė dėl sutarties su Kauno „Žalgiriu“.
„BasketNews“ žurnalistai Jonas Miklovas ir Karolis Tiškevičius skelbia, jog J.Valančiūnas su „Žalgiriu“ susitarė dėl dvejų metų kontrakto.
Vienintelis likęs klausimas – sutartis su „Denver Nuggets“.
Iki liepos 8-osios NBA klubas turi apsispręsti, ką darys dėl lietuvio: ar jį iškeis, ar pasinaudos galimybe nutraukti kontraktą.
„BasketNews“ prideda, jog tikimasi, kad ši situacija bus išspręsta „Žalgiriui“ palankia linkme.
Parengta pagal 15min.lt / sportas.lt
Rašyti komentarą