Kauno „Žalgiris“ ketvirtus metus iš eilės triumfavo KMT turnyre

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtus metus iš eilės iškovojo Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) trofėjų. Kazio Maksvyčio auklėtiniai finale rezultatu 81:77 (26:17, 14:16, 15:23, 26:21) įveikė Jonavos „CBet“ ekipą.

Dviem lengvais taškais iš po krepšio finalą atidarė Ignas Brazdeikis, Lukas Lekavičius taikliai metė iš toli, Edgaras Ulanovas realizavo keturis baudų metimus, o Rolandas Šmitas įmetė dvitaškį – 11:2.

Po du taškus įsirašė I.Brazdeikis ir Laurynas Birutis, po keturis taškus pridėjo E.Ulanovas ir Tomas Dimša, o Arnas Butkevičius greitoje atakoje įvertė dvitaškį su varžovo pražanga – 26:17.

A.Butkevičius įdėjo iš viršaus, įmetė du dvitaškius, realizavo du baudų metimus ir buvo vienintelis žalgirietis rinkęs taškus per penkias antrojo kėlinio minutes – 34:24.

L.Lekavičius tris taškus surinko stovėdamas prie baudų metimo linijos, E.Ulanovas įdėjo iš viršaus, o kėlinio pabaigoje tašką įsirašė T.Dimša – 40:33.

E.Ulanovas pasižymėjo penkiais taškais iš eilės, bet per penkias minutes turėto pranašumo beveik neliko – 45:43.

Kevarriusas Hayesas realizavo du baudų metimus ir įmetė iš po krepšio, netikslų komandos draugo metimą pataisė Achille Polonara, R.Šmitas ir I.Brazdeikis neklydo mesdami nuo baudų metimo linijos, tačiau jau teko vytis varžovus – 55:56.

Dvitaškius sumetė L.Birutis ir E.Ulanovas, A.Butkevičius įmetė dvitaškį ir baudos metimą, o L.Lekavičius surinko keturis taškus – 67:62.

Po du taškus įsirašė R.Šmitas ir A.Butkevičius, T.Dimša įmetė baudos metimą, penkis taškus surinko E.Ulanovas, o pergalę taikliais baudų metimais įtvirtino R.Šmitas – 81:77.