„Kauno Žalgiris“ namuose neįveikė „Dainavos“

„Optibet A lygos“ 32-ajame ture Alytaus „Dainavai“ pavyko dar kartą šiemet atimti taškus iš „Kauno Žalgirio“. Ketvirtadienį „dainaviečiai“ svečiuose su Mariaus Stankevičiaus treniruojama komanda sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1).

Dvikovos pradžia kur kas geriau susiklostė šeimininkams. Xabi Auzmendi baudos aikštelėje surado Armandą Kučį ir jaunasis puolėjas pasiuntė kamuolį į tuščius vartus, pelnydamas savo pirmą įvartį „Optibet A lygoje“.

Pirmame kėlinyje Arijus Bražinskas atrėmė Matheuso Araujo smūgį pažeme, „Dainavos“ vartininkas Orestas Kostykas taip pat sykį atrėmė pavojingą bandymą.

Po pertraukos Alytaus klubas atstatė pusiausvyrą, kai po Andrejaus Karvackio pražangos baudos aikštėje baudinį realizavo Stanislavas Sorokinas. Per likusį laiką ryškiausiai žaidė O. Kostykas – ukrainietis atrėmė pavojingus Edvino Kloniūno, Grato Sirgėdo bei po keitimo aikštėje pasirodžiusio Jasono Noslino smūgius.

Po šios dvikovos „Kauno Žalgiris“ (43 tšakai) išlieka penktas, „Dainava“ turi 30 taškų ir rikiuojasi septinta.