„Kauno Žalgiris“ pakilo laipteliu aukščiau

„Kauno Žalgiris“ po šiokios tokios pertraukos sugrįžo į 3 „Optibet A lygos“ turnyro lentelės vietą. Roko Garasto treniruojama komanda pelnė po įvartį per kėlinį ir 30-ojo turo mače namuose 2:0 (1:0) įveikė pirmenybių autsaiderį Kėdainių „Nevėžį“.

Pirmame kėlinyje abi komandos nesukūrė daug progų pasižymėti, nors iniciatyva akivaizdžiai priklausė „Kauno Žalgiriui“.

Šeimininkai 28-ąją minutę surengė puikią ataką – po Michaelo Thuique'o perdavimo taikliu smūgiu pasižymėjo Emmanuelis Davidas.

Pastarasis futbolininkas pelnė įvartį antrame mače iš eilės, o M. Thuique'as jau su 10 rezultatyvių perdavimų pirmauja visoje „Optibet A lygoje“.

„Nevėžis“ iki pertraukos atsakė tik aštresniu Juliaus Kasparavičiaus išpuoliu – į kontrataką pabėgęs puolėjas mušė tiesiai į Deividą Mikelionį.

Antro kėlinio pradžioje smūgiu galva „Kauno Žalgiriui“ pavojingai pagrasino Vakaris Skibiniauskas, o dar vėliau „Nevėžis“ buvo įsitvirtinęs varžovų aikštės pusėje, bet galutinėse atakos stadijose pritrūkdavo kokybės.

73-iąją minutę šeimininkai padvigubino pranašumą: baudos aikštelėje kamuolys dėkingai atšoko Divine'ui Naah, kuris tiksliu smūgiu į artimąjį vartų kampą nuginklavo Robertą Granauską.

Per likusį laiką abi komandos turėjo gerų galimybių pasižymėti, tačiau to ekipoms padaryti nepavyko. „Kauno Žalgiris“ su 51 tašku šoktelėjo į 3 vietą, „Nevėžis“ – su 9 taškais žengia 10 pozicijoje.