Kazys Maksvytis

Kazys Maksvytis paaiškino, kodėl rinktinės dvyliktuke vietos neatsirado Rokui Giedraičiui

(2)

Sekmadienį Lietuvos krepšinio rinktinė draugiškose rungtynėse 92:86 nugalėjo Slovėnijos rinktinę bei po šio susitikimo paskelbė galutinį dvyliktuką, vyksiantį į olimpinę atranką Puerto Rike.

Po rungtynių Lietuvos rinktinės treneris Kazys Maksvytis kalbėjo apie buvusias rungtynes bei paaiškino savo sprendimą renkantis žaidėjus.

„Pirmąją mačo dalį geriau kontroliavome rungtynes, antroje pusėje tai sekėsi daryti prasčiau. Buvo daug broko, bet tai yra normalu, nes tik pirmos draugiškos rungtynės.

Pamatėme, ką reikia taisyti ir dirbsime treniruotėse“, – sakė K.Maksvytis. „Kažkiek pasibandėme savo sistemas, susikeitimus ginamaisiais, pasyvesnę gynybą, skirtingus penketukus. Pirmas mačas ir didelių išvadų nereikia daryti“.

K.Maksvytis teigė, kad dėl to, jog nebuvo Domanto Sabonio, Tadas Sedekerskis turėjo trumpam pasistumti į centro poziciją.

„Nusprendėme išnaudoti šią situaciją, nes Tadas yra taip žaidęs klube, tada keisdavomės ginamaisiais. Manau, kad visai pavyko šis eksperimentas.

Turėsime ateičiai šį variantą. Atrankoje bus visokio tipo komandų ir mes tam turime būti pasirengę“, – kalbėjo treneris.

Kalbėdamas apie galutinį dvyliktuką, K.Maksvytis teigė, kad Roko Giedraičio pozicija yra perpildyta.

„Ši pozicija yra kažkiek perpildyta. Negalime vežtis tiek daug lengvųjų kraštų, nes ir Marius Grigonis gali žaisti šioje pozicijoje.

Buvo šiek tiek neramu dėl Butkevičiaus, kokios jis bus formos, bet pasirinkome tuos žaidėjus. Nebuvo lengvas sprendimas, bet jį padarėme“, – sakė K.Maksvytis.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder