Jonas Mačiulis

Kėdainiuose dirbantis treneris tikina, kad Jonas Mačiulis homofobiškai įžeidinėjo

(1)

Kėdainių sporto centre dirbantis treneris Gediminas Butkus išplatino žinutę, kurioje figūruoja Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ direktorius bei legendinis Lietuvos krepšininkas Jonas Mačiulis.

„Norėčiau pareikšti, kad kaip Kėdainių sporto centro treneris ir Regioninų krepšinio lygos Kėdainių komandos treneris, atsiriboju nuo bet kokio bedradarbiavimo su dabartine Kėdainių „Nevėžio“ organizacija.

Gerbiamam Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio klubo direktoriui Jonui Mačiuliui neleisiu savęs žeminti mano treniruojamų vaikų, tėvelių akivaizdoje, būti išvadintam visokiausiais necenzūriniais žodžiais savo žmonos ir mažamečių vaikų akivaizdoje, vykdyti provokacijas fiziniam smurtui Kėdainių arenos patalpose.

Esu per daug atidavęs ir paaukojęs savo gyvenimo Kėdainių krepšiniui, mylimam mūsų miesto krepšinio klubui bei per daug myliu savo trenerio darbą, kad ponas Jonas galėtų man nurodinėti mesti darbą, nedirbti su vaikais bei kitaip menkinti mano reputaciją ir asmenybę“, – rašė G.Butkus.

Krepsinis.net portale rašoma, kad J. Mačiulio pyktį sukėlė „Nevėžio-Optibet“ RKL komandai paskolinto Mato Razbadausko trauma – neva, buvęs krepšininkas reikalavo sumokėti dėl to patirtas išlaidas. Pats J. Mačiulis savo poziciją žada pateikti po konsultacijos su teisininkais.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder