Kelialapį iškovojęs raitelis negalės startuoti olimpinėse žaidynėse

(1)

Paryžiaus olimpinėse žaidynėse turėjęs startuoti raitelis Aistis Vitkauskas jose pasirodyti negalės. Kelialapį iškovojęs sportininkas turėjo įveikti papildomas kvalifikacines varžybas, kad jo žirgas Commander VG atitiktų minimalius reikalavimus, o to padaryti nepavyko.

„Sausio 1 d.. Lietuvą buvo pasiekusi džiugi žinia apie dviejų mūsų raitelių iškovotus kelialapius į Paryžiaus olimpines žaidynes. Jie atiteko dailiojo jojimo atstovei Justinai Vanagaitei ir jojimo trikovės atstovui Aisčiui Vitkauskui. Jų žirgai turi taip pat kvalifikuotis - atitikti minimalius tinkamumo reikalavimus. Deja, A.Vitkausko žirgas Commander VG šių reikalavimų nebespės įvykdyti.

Paskutinėse varžybose Vokietijoje teisėjų sprendimu A.Vitkauskas buvo pašalintas iš varžybų. Reikalavimus būtina įvykdyti iki birželio 24 d., o daugiau galimybių startuoti iki to laiko mūsų raitelis nebeturės. Žirgas po varžybų turi privalomai gauti poilsio. Lietuvos žirginio sporto federacija jau taip pat patvirtino, kad A.Vitkauskui tenka atsisakyti kvotos olimpinėse žaidynėse trikovės disciplinoje", - sakė olimpinės misijos vadovė Agnė Vanagienė.

A.Vitkauskas turi ir antrą žirgą, bet ir šis minimalių tinkamumo reikalavimų neįvykdė.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder