„Kings“ pralaimėjo be pražangų limitą išnaudojusio Domanto Sabonio

NBA čempionate Domanto Sabonio statistiką papuošė 21 atkovotas kamuolys, bet lemiamomis rungtynių akimirkomis jis sėdėjo ant atsarginių suolelio dėl šešių asmeninių pražangų. „Sacramento  Kings“ namie 109:113 nusileido „Chicago Bulls“ krepšininkams.

Trečiajame kėlinyje likus žaisti maždaug pusketvirtos minutės „karaliai“ atrodė padėties šeimininkai, jie pirmavo 89:67. Visgi paskutinį ketvirtį šeimininkai pralaimėjo 18:36. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje šeštąją pražangą gavęs D.Sabonis galėjo tik stebėti, kaip „Bulls“ persveria rezultatą likus žaisti 47 sek. Po to „Kings“ atakos buvo nesėkmingos, o svečiai įtvirtino pergalę baudų metimais.

D.Sabonis žaidė 32 min., pelnė 18 taškų (7/18 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/4 baudų), atkovojo 21 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet suklydo 5 kartus. Rezultatyviau už lietuvį Sakramento komandoje žaidė tik Dearonas Foksas (De'Aaron Fox), prieš tai dvejas rungtynes praleidęs dėl kelio traumos. Gynėjo sąskaitoje - 20 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Bulius“ į pergalę vedė Kobio Vaito (Coby White) ir Demaro Derouzeno (DeMar DeRozan) duetas. Geriausias karjeros rungtynes sužaidęs K.Vaitas pelnė 37 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, D.Derouzenas pridėjo 33 taškus. Tiesioginis D.Sabonio oponentas Nikola Vučevičius surinko 10 taškų ir atkovojo 13 kamuolių.

„Kings“ (34 pergalės/26 pralaimėjimai) Vakarų konferencijoje užima septintąją vietą. „Bulls“ (29/32) klubas Rytuose yra devintas.