„Klaipėda Grand Prix" turnyre – 5 šalių sunkiaatlečiai

Penktadienį į Klaipėdą susirinko 5 šalių sunkiaatlečiai – jie varžosi dėl „Klaipėda Grand Prix" taurės. 

Šiandien sportininkai pasisvėrė ir surengė apšilimo kovas, o pagrindinės varžybos, kur jau paaiškės skirtingų svorio grupių nugalėtojai, Klaipėdos sunkiosios atletikos sporto centre prasidės šeštadienį nuo 9 valandos.

Varžosi sunkiaatlečiai iki 17 ir iki 23 metų iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos ir Lietuvos.

„Tarp septyniolikmečių klaipėdiečių tarp lyderių – Kotryna Selezniova ir Neilas Gineikis, tarp atletų iki 23 metų – Karolis Stonkus, Aurelija Vigelytė ir Kornelijus Pamarnackas", - „Vakarų ekspresui" sakė Lietuvos sunkiosios atletikos rinktinės ir Klaipėdos „Viesulo" sporto centro treneris Vincas Šlevinskis.

Jis pasidžiaugė, kad šios tarptautinės jaunių varžybos jau daugybę metų yra dalinai finansuojamos Klaipėdos miesto savivaldybės ir taip sportininkams suteikiama galimybė įgyti neįkainojamos tarptautinės patirties.

„Mūsų miesto jaunimas pasivaržo su pajėgiais užsienio šalių bendraamžiais, įvertina savo lygi ir atsiranda dar didesnis stimulas stengtis siekti aukštumų. Treneriams tai taip pat naudinga patirtis – su užsienio šalių treneriais dalijamės savo praktika, pasikalbame apie treniravimo metodikas, užmezgame ryšius ir glaudesnį bendradarbiavimą ateities stovykloms", - pabrėžė V. Šlevinskis.

Pauliaus Matulevičiaus nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder