KLAIPĖDOS KOMANDA. Gausi Klaipėdos jaunųjų imtynininkų komanda žibėjo Kelmėje. Asmeninio albumo nuotr.

Klaipėdiečiams - dvi komandinės nugalėtojų taurės

Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro atstovai triumfavo tiek Lietuvos U-15, tiek U-20 amžiaus grupių laisvųjų imtynių žaidynėse - iškovotos dvi nugalėtojų taurės ir per tuzinas medalių.

Kelmėje vykusiame žaidynių finaliniame etape U-15 amžiaus grupės imtynininkai iškovojo 8 medalius - 5 aukso, 2 sidabro ir 1 bronzos.

Auksu skirtingose svorio grupėse pasipuošė Nikita Ten (iki 34 kg), Ilja Jakovlev (iki 48 kg), Arnas Zbormirskis (iki 52 kg), Daniil Cuchraj (iki 68 kg) ir Nikita Novikov (iki 75 kg).

Sidabrą iškovojo Mark Iljin (iki 44 kg) ir Denas Uoka (iki 48 kg), bronzą - Armandas Kairys (iki 41 kg).

U-20 amžiaus grupės varžybose pelnyta 13 medalių - 2 aukso, 6 sidabro ir 5 bronzos.

Šios amžiaus grupės čempionais tapo Michail Kiricenko (iki 57 kg) ir Vytautas Gerulis (iki 125 kg).

Vicečempionai - Rufas Prijanciuk (iki 57 kg), Maksim Akifiev (iki 61 kg), Dominikas Žuravliovas (iki 79 kg), Mindaugas Paulauskas (iki 86 kg), Martynas Kačinskas (iki 92 kg) ir German Mališev (iki 125 kg).

Bronzą iškovojo Martynas Pliakus (iki 61 kg), Jan Stanius (iki 65 kg), Justas Beržonskis (iki 65 kg), Juozas Skulskis (iki 74 kg) ir Rapolas Žilinskis (iki 92 kg).

Sportininkus varžyboms ruošė Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro treneriai Vytautas Baltuonis, Andrejus Iljinas ir Olegas Voitechovskis.

SU TAURE. Ant pirmojo prizininkų pakylos laiptelio stovi Klaipėdos ekipos treneris Andrejus Iljinas.