Klaipėdiečiams - kelialapiai į Europos čempionatą (1)

Šiauliuose vykusiame Lietuvos jaunių (kadetų) sambo čempionate žibėjo Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro atstovai, treniruojami trenerių Jono Tilviko ir Andriaus Mikėno - iškovoti visų spalvų medaliai ir kelialapiai į Europos čempionatą.

Čempionų vardus ir kelialapius į Europos kadetų čempionatą, kuris vyks gruodžio mėnesį Olandijoje, iškovojo net penki klaipėdiečiai: Orestas Ziminas, Julius Vaišvila, Jegor Čupalov, Andrėja Serapinaitė ir Mantas Zinkevičius.

Antrąsias vietas pelnė Enrikas Budginas ir Nojus Vaitkus.

Bronzos medaliais pasipuošė Ilja Gozbenko, Aldas Saltonas, Lukas Plesevičius, Audra Norvilaitė ir Simonas Bočkus.

Paraleliai buvo surengtas ir turnyras vyresniems jauniams. Bet čia buvo absoliuti kategorija, kurioje dalyvavo sportininkai nuo 58 kilogramų iki 120 kilogramų.

Mūsų miesto kovotojas Maksimas Jakovlevas, kuris sveria 60 kg, kaip lygus su lygiais kovėsi ir su per 100 kilogramų sveriančiais priešininkais ir ne vieną jų nugalėjo.

Bet pritrūko šiek tiek sėkmės dėl išėjimo į finalą - iškovotas bronzos medalis.

„Tai buvo gera repeticija prieš pasaulio jaunių čempionatą, kuris vyks spalio mėnesį Graikijoje“, - pabrėžė J. Tilvikas.

Artimiausiuose „Vakarų ekspreso“ sporto puslapiuose aprašysime Klaipėdos sambistų pergales Lietuvos suaugusiųjų taurės varžybose ir Lietuvos meistrų čempionate.

Raktažodžiai
Šaunuoliai 👍
:), 2021-09-27 15:50
Sidebar placeholder