Klaipėdiečiams - nemokama galimybė grožėtis krepšinio kovomis

Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos komandos I-„Jumex“ aštuoniolikmečiai, treniruojami Mindaugo Bugio, savaitgalį bandys apginti Lietuvos čempionų titulus. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikinų U-18 finalinio ketverto varžybos vyks didžiojoje „Švyturio“ arenoje gegužės 21-22 dienomis (šeštadienį ir sekmadienį).

Pusfinalio kovos prasidės šeštadienį - nuo 16 val. susikaus Sostinės KM I-EMSI ir Kauno KA „Žalgiris“ II ekipos, nuo 18 val. - Vlado Knašiaus KM I-„Jumex“ ir Vilniaus KM I-„Šilputa“.

Įėjimas į rungtynes - nemokamas!

„Visi finalo ketverto varžovai - pajėgūs. Reikia pamiršti, kas buvo reguliariajame sezone, žiūrėti į priekį ir eiti iš visų jėgų kovoti“, - sakė MKL U-18 reguliariojo čempionato nugalėtojų Vlado Knašiaus KM I-„Jumex“ ekipos treneris M. Bugys.

Kalbėdamas apie pusfinalio varžovą - Vilniaus KM I-„Šilputa“, M. Bugys išskyrė tris žaidėjus: Tautvydą Baltrušaitį, Danielių Kasparą ir Lauryną Klimą.

„Jie tikrai aukšto lygio, yra “Ryto„ sistemoje, rungtyniavo Nacionalinėje krepšinio lygoje. Tikrai nebus lengva, bet jei gerai ginsimės ir sukris mūsų metimai, turėtų būti viskas gerai“, - sakė M. Bugys.

Klaipėdiečiai per visą šį sezoną iškovojo 20 pergalių ir patyrė vos 2 pralaimėjimus, o Vilniaus komanda su 13 pergalių ir 9 pralaimėjimais reguliariajame čempionate buvo penkti.

Klaipėdos ekipoje yra nemažas būrys „Neptūno“ sistemos žaidėjų - NKL „Neptūno-Akvaservis“ ekipos marškinėlius vilkėjo Rytis Šakaitis, Kristupas Keinys, Žygimantas Bartašius ir Arnas Knystautas, dar būrelis žaidėjų gynė Klaipėdos garbę ir Regionų krepšinio lygoje.

„Malonu, kad pasiekėme tokį lygį ir galime organizuoti finalo ketvertą tokioje didelėje “Švyturio„ arenoje. Džiugu, kad sezono pabaigtuvės - namuose, su savo sirgaliais“, - kalbėjo M. Bugys.

Tuoj pat jis pridūrė: „Gal ir bus šiek tiek jaudulio, bet manau, kad žaisti namuose - daugiau pliusų nei minusų. Bus didesnė motyvacija.“

Vilniaus KM I-„Šilputa“ ekipos treneris Linas Šalkus nebuvo patenkintas, kad jo komandai teks važiuoti tiek toli - į Klaipėdą, tačiau apie šeimininkų komandą ir jos pajėgumą atsiliepė pagarbiai.

„Labai gera komanda - praėjusių metų čempionai, šių metų reguliaraus čempionato nugalėtojai. Jaučiamas šios komandos stabilumas. Galiu atsiliepti tik geriausiais žodžiais, tačiau nuleisti rankų tikrai nežadame, į pajūrį tikrai nevyksime poilsiauti ar gulėti prie jūros.

Mes antrus metus papuolame į finalo ketvertą, važiuojame kautis, o kaip bus, pamatysime - viskas Dievulio rankose“, - akcentavo L. Šalkus.

Ne ką mažiau intrigų turėtų virti ir kitoje pusfinalio kovoje tarp Sostinės KM I-EMSI ir Kauno KA „Žalgiris“ II ekipų.

Reguliariajame čempionate sostinės ekipa su 19 pergalių ir 3 pralaimėjimais buvo antra, o kauniečiai su tiek pat pergalių ir pralaimėjimų - treti.

Sostinės krepšininkai turnyro lentelėje įsitaisė laipteliu aukščiau dėl geresnio tarpusavio rungtynių taškų santykio: vilniečiai namuose laimėjo 23 taškų skirtumu - 93:70, o Kaune pergalę šiek tiek mažesniu - 17 taškų skirtumu - 96:79 šventė KA „Žalgiris“ II ekipa.

Sostinės KM I-EMSI treneris Arvydas Gronskis pasidžiaugė, kad jo ekipos vaikinams bus proga išbandyti didžiosios „Švyturio“ arenos lankus.

„Laukia didelis iššūkis, kas susitvarkys su įtampa, tas ir nugalės. Reguliariajame čempionate pasidalijome po pergalę namuose, o dabar žaisime neutralioje aikštelėje ir pamatysime, kaip bus“, - kalbėjo A. Gronskis.

Pusfinalio nugalėtojai gegužės 22 dieną (sekmadienį) 14 val. susikaus didžiajame finale, o prieš tai nuo 12 val. vyks mažasis finalas.

Sekmadienį 16 val. - apdovanojimų ceremonija.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder