Klaipėdiečių pergalės Valmieroje: sužibo sidabras ir bronza

Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokyklos (LAM) auklėtiniai kartu su Lietuvos rinktinės nariais dalyvavo Valmieroje (Latvija) vykusiame Baltijos šalių jaunių komandiniame čempionate. Klaipėdiečiai iškovojo keturis medalius - tris sidabro ir vieną bronzos.

Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos treneris Mindaugas Krakys pasidžiaugė, kad Valentas Mockus 3000 m nubėgo per 9 min. 14,11 sek. ir užfiksavo antrą rezultatą tarp visų dalyvių.

Šuolio į tolį rungtyje sidabrą pelnė LAM auklėtinė Gabija Mockutė (5,59 m).

Klaipėdos bėgikė Aliana Odebiyi kartu su kitomis Lietuvos rinktinės narėmis estafetės 4 po 400 m rungtyje buvo antros (3 min. 41,04 sek.), o asmeninėse 200 m bėgimo varžybose Aliana Odebiyi pelnė bronzos medalį (25,89 sek.).

Dar arti medalių buvo keli klaipėdiečiai: Skaistė Samsonova šuolio į aukštį varžybose liko penkta (1,61 m - asmeninis uždarų patalpų rekordas), Gabija Mockutė 60 m barjerinio bėgimo varžybose pasiekusi asmeninį rekordą (9,04 m) taip pat liko penkta.

Mūsų miesto trišuolio atstovas Karolis Lapinskas (12,61 m) taip pat užfiksavo savo asmeninį rekordą ir užėmė šeštąją vietą.

Baltijos šalių čempionatą laimėjo Estijos komanda (186 taškai), antri – latviai (174), treti – lietuviai (151).

Tai buvo jau 29-as Baltijos šalių uždarų patalpų jaunių komandinis čempionatas (anksčiau – mačas). Estai nugalėjo 13 kartų, lietuviai – 11, latviai – 5.