Klaipėdiečiui - aukso medalis ir lagaminas

Graikų-romėnų imtynininkas iš Klaipėdos Mantas Knystautas sužibėjo Lenkijos sostinėje Varšuvoje vykusiame tarptautiniame W. Pytlasinskio vardo imtynių turnyre - Artūro Ševelkovo auklėtinis neturėjo lygių tarp svorio iki 130 kg dalyvių.

Tokijo olimpinių žaidynių dalyvis M. Knystautas Varšuvoje link finalo keliavo užtikrintai: patiesė ant menčių armėną Davidą Ovasavianą ir anksčiau laiko nugalėjo Romaną Kimą iš Kirgizijos.

Kovoje dėl aukso M. Knystautas rezultatu 5:2 palaužė kiną Mengo Lingzhe.

Varšuvoje vykęs turnyras dėl dalyvių gausos ir aukšto atletų sportinio lygio specialistų įvardijamas „mažuoju pasaulio čempionatu“.

„Su europiečiais, ypač iš Rumunijos, Lenkijos ir Suomijos, prisižaidžiu varžybose ir treniruočių stovyklose, o su Rytų šalių varžovais keliai susikerta rečiau. Pasitaikė puiki proga pasitikrinti turnyre. Su armėnu ir kirgizu vargo beveik neturėjau, su kinu reikėjo dirbti aukščiausia pavara, gerai “varo" jis, - portalui imtynes.lt pasakojo M. Knystautas.

Jis dar pridūrė: „Varžybose tik kartą teko kovoti su kinu. Prieš 9 metus pasaulio jaunimo čempionate vieną nugalėjau (Junpeng Wangą - aut. pastaba). Tokia trumpa mano akistatų su Kinijos imtynininkais istorija. Dabar rezultatas 2:0 ir tuo patenkintas“.

Klaipėdiečiui turnyro organizatoriai įteikė ne tik aukso medalį, bet ir kelionių lagaminą. Tokią dovaną gavo ir Lietuvos rinktinės treneris Mindaugas Ežerskis.

„Davė man ir Ežerskiui po lagaminą. Prieš keletą metų, kai laimėjau šį turnyrą, gavau laikrodį. Šiemet lagaminą. Gal tokiu būdu skatina gausiau apsipirkti Lenkijos “biedrionkose", - juokavo kovotojas iš uostamiesčio.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder