Klaipėdiečiui įteiktas LFF II laipsnio ordinas

(1)

Klaipėdos sportininkų namuose garbingo 70-ies metų jubiliejaus proga pasveikintas nusipelnęs Lietuvos futbolo treneris, daugkartinis Lietuvos čempionas Šenderis Giršovičius.

Jubiliatas sulaukė daug šiltų žodžių iš Klaipėdos valdžios ir futbolo bendruomenės.

Š. Giršovičiui įteiktas Lietuvos futbolo federacijos II laipsnio ordinas už nuopelnus vystant Lietuvos futbolą.

„Gyvenime svarbiausia yra ryšys, pagarba kitam žmogui. Labai svarbu gyvenime atrasti tą partnerį, bet kurioje srityje. Tas ryšys labai daug sprendžia. Man gyvenime labai pasisekė, kad radau tokių žmonių, su kuriais yra išlikęs labai artimas ryšys“, - pabrėžė jubiliatas.

Jis akcentavo ir tai, kad niekada nereikia nieko kritikuoti.„Aš visada treneriams sakau: “Niekada nekritikuokite kito trenerio."

Kai manęs klausia: „Treneri, paaiškinkite, ką reiškia būti treneriu, kaip treniruoti?“ Aš tada atsakau: „O jūs ar galite man paaiškinti, kaip sukurti muziką? Kaip nupiešti paveikslą?“ Aš nežinau...

Ateina į širdį, ir tai tiesiog darai. Trenerio darbe yra daug kūrybos, improvizacijos ir laisvės. Mane tai žavi", - sakė jubiliatas.

Š. Giršovičius teigė, kad jam visada patinka daryti tai, kai suteikia laisvės ir kūrybos polėkį.

„Visi žiūri ir važiuoja treniruoti tituluotus klubus, o man visada patiko važiuoti į mėgėjų klubus. Dirba mėgėjiškas treneris, bet jis yra laisvas. Jame yra daug kūrybos, galima daug ko gauti, daug ko pasisemti. Visada iš gyvenimo reikia semtis vis naujos patirties“, - savo gyvenimo filosofiją atskleidė Š. Giršovičius.

Jis per visą atkurtos Lietuvos nepriklausomybės laikotarpį yra kol kas vienintelis su Klaipėdos futbolo komanda tapęs Lietuvos futbolo čempionu.

Šį titulą Š. Giršovičius 1990 m. iškovojo su treniruojama FK „Sirijus“ komanda.

Garbingo jubiliejaus proga Š. Giršovičių sveikino Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, vicemeras Arvydas Cesiulis, Klaipėdos savivaldybės Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė, Klaipėdos miesto ir apskrities futbolo federacijos prezidentas Rimantas Žvingilas, Klaipėdos futbolo mokyklos direktorius Audrius Žuta, buvę kolegos treneriai, futbolo bendražygiai ir auklėtiniai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder