Klaipėdietė - tarptautinėje NBA stovykloje

Jau rytoj (gegužės 4 d.) Romoje (Italija) startuoja dėl COVID-19 pandemijos pauzę padariusi Jr. NBA stovykla, skirta Europos ir Vidurio Rytų regionams, kuri tęsis iki gegužės 8 d.

Šių metų Jr. NBA stovyklos susideda iš dviejų ciklų. Pirmasis etapas atrankinė Jr. NBA „Selection camp“ stovykla, po kurios paaiškės po 10 berniukų ir po 10 mergaičių, vyksiančių į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV), kur Orlande rugpjūčio 2–7 dienomis organizuojama finalinis Jr. NBA „Global championship“ turnyras.

Diana Anužienė

Diana Anužienė

Atrankinėje stovykloje dalyvaus keturi atstovai iš Lietuvos – Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtinė Justė Mockevičiūtė, Kauno „Žalgirio“ krepšinio akademijos auklėtinis Ignas Štombergas, Sostinės krepšinio mokyklos auklėtinis Ernas Pakamanis bei Kauno „Žalgirio“ krepšinio akademijos treneris Rolandas Rakutis.

Andrius Brusokas

Andrius Brusokas

„Labai noriu pasidžiaugti ir pasveikinti Justę, kad ji pakviesta ir galės sudalyvauti Jr. NBA „Selection Camp“ stovykloje. Ji gabi, motyvuota, atsakinga, sunkaus darbo dėka ir profesionaliu požiūriu į tai, ką ji daro ir yra rezultatas. Noriu palinkėti, kad iš šios stovyklos ji pasisemtų kuo daugiau patirties ir dirbti dar daugiau, siekiant tolimesnių tikslų krepšinyje“, – mintimis dalijosi J. Mockevičiūtės trenerė Diana Anužienė.

Tomas Urbelionis

Tomas Urbelionis

„Tarptautinė patirtis sporte visada vaidiną svarbų vaidmenį. Šie talentingi jaunuoliai dėl pasaulinės pandemijos buvo priversti praleisti nemažai tarptautinių turnyrų. Ignas yra vienas perspektyviausių savo amžiaus žaidėjų Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad jis turės galimybę varžytis ir tobulėti su geriausiais Europos bendraamžiais,“ – apie savo auklėtinį I. Štombergą kalbėjo treneris Andrius Brusokas.

„Labai džiaugiuosi dėl dviejų dalykų. Pirmiausia, kad vyksta tokie projektai ir žaidėjams suteikiamos išskirtinės galimybės kaip ši. Tai juos motyvuoja bei leidžia pasisemti naujų įgūdžių ir patirčių. Taip pat labai džiaugiuosi dėl mūsų komandos nario E. Pakamanio patekimo į šį projektą. Puikiai žinau kiek širdies jis įdeda krepšinio aikštelėje, todėl toks įvertinimas jam bus puiki paskata judėti pirmyn ir toliau,“ – teigė E. Pakamanio treneris Tomas Urbelionis.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder