TALENTAS. Mantas Kaušpėdas (ant pirmojo pakylos laiptelio) pastaraisiais metais demonstruoja itin aukšto lygio sportinę formą ir jam yra piešiama itin šviesi ateitis. Dariaus KIBIRKŠČIO/LPF nuotr.

Klaipėdietis Mantas Kaušpėdas vėl gerino šalies rekordus

Klaipėdietis plaukikas Mantas Kaušpėdas Kauno „Girstučio“ baseine vykusiame atvirame Lietuvos plaukimo čempionate dukart fiksavo naujus Lietuvos iki 17 metų 50 m plaukimo nugara rekordus.

Atrankiniame plaukime šis Klaipėdos „Gintaro“ sporto centro auklėtinis 50 m nugara įveikė per 25,88 sek. ir, plaukdamas šalies rekordiniu greičiu, pirmuoju numeriu pateko į finalą.

Čia jis plaukė dar greičiau ir užfiksavo naują rekordą - 25,68 sek. bei iškovojo aukso medalį.

Ankstesnis geriausias šalies bendraamžių pasiekimas taip pat priklausė M. Kaušpėdui - 26,14 sek.

Šis trenerės Jandros Bogužienės treniruojamas klaipėdietis jau yra pagerinęs per tuziną įvairaus amžiaus grupių šalies rekordų.

Atvirame Lietuvos plaukimo čempionate Kaune varžėsi ne tik geriausi šalies plaukikai, bet svečiai iš Latvijos, Estijos ir Libano.

Klaipėdos „Gintaro“ sporto centro auklėtiniai iš viso iškovojo per tuziną įvairių spalvų medalių.

Po kelis kartus ant prizininkų pakylos laiptelio kopė Edvinas Česnakas ir Danielis Kvederis (abu treniruoja Jandra Bogužienė).

Po kartą asmeninėse rungtyse ant prizininkų pakylos laiptelio kilo Evaldas Babakinas (tr. Vilius Srėbalius), Danielis Žučkovas (tr. Natalija Gurkova ir Artiom Zaicev) ir minėtasis M. Kvederis.

Dar „Gintaro“ sporto centro auklėtiniai iškovojo antrąsias vietas 100 ir 200 m kombinuoto bei laisvo stiliaus estafečių rungtyse.

Kaune varžybų dalyviai (348 plaukikai) galėjo ne tik vykdyti kvalifikacinius normatyvus į liepos 23-30 dienomis Fukuokoje, Japonijoje, vyksiantį „World Aquatics“ pasaulio plaukimo čempionatą, bet ir vasaros olimpines žaidynes, kurios kitąmet bus surengtos Paryžiuje.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder