Klaipėdietis mes iššūkį Chabibo Nurmagomedovo mokiniui (6)

Klaipėdietis mišrių kovos menų kovotojas Naglis Kanišauskas šią savaitę po netrumpos pertraukos žengs į profesionalų ringą - Lietuvos garbę gins turnyre Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai).

Spalio viduryje N. Kanišauskas pasirašė kontraktą su vadybos agentūra „First Round Management“.

„Agentūra rimta, pasaulinio lygio, atstovauja Jorge Masvidal, Jon Jones, Tyron Woodley, Demetrious Johnson ir kitiems garsiems UFC kovotojams. Kas domisi šiuo sportu, juos tikrai žino. Agentūrai parašiau pats, juos sudominau ir pasirašėme sutartį metams su galimybe pratęsti“, - pasakojo praėjusią savaitę 21-ąjį gimtadienį atšventęs N. Kanišauskas.

Savaitgalį jis jau išskrido į Jungtinius Arabų Emyratus, kur spalio 29 d. vyks profesionalų turnyras „UAE Warriors“. Klaipėdiečio laukia kova su mišrių kovos menų žvaigždės Chabibo Nurmagomedovo mokiniu 23-ejų Imamshafi Aliev.

„Varžovas tikrai rimtas, jo profesionalių kovų yra 6, jis visas kovas laimėjęs. Bus reikalų, bet tikiuosi, kad viskas bus gerai. Žinoma, trūks sirgalių, kurie ateina palaikyti kovotojų, bet tikiuosi, kad daugelis stebės transliacijas. Tikiuosi, kad bus gražių kovų, kurias bus įdomu stebėti“, - sakė klaipėdietis.

Iki šiol N. Kanišauskas dalyvavo 4 profesionaliose MMA kovose, visas jas laimėjo.

Į Jungtinius Arabų Emyratus kovotojas išskrido kartu su treneriu Maksimu Nevolia (sporto klubas „Titanikas“).
 

PASIRUOŠIMAS. Šiuo metu Naglis Kanišauskas su treneriu Maksimu Nevolia Jungtiniuose Arabų Emyratuose ruošiasi kovai su varžovu iš Rusijos.

 

N. Kanišauskas apgailestavo, kad prieš tris savaites nepavyko žengti į ringą „King of Kings“ turnyre Vilniuje.

„Į turnyrą neatvyko mano priešininkas. Turnyrui ruošiausi daugiau nei mėnesį, bet kova neįvyko. Paskutines savaites treniravausi, kad palaikyčiau formą, nes gali bet kada pakviesti kovoti. Dabar netikėtai atsirado galimybė ir ja pasinaudojau“, - sakė sportininkas.

MMA kovose N. Kanišauskas neturėjo galimybės dalyvauti nuo pat pirmojo karantino, kuris buvo paskelbtas 2020 m. kovą.

„Džiugu, kad vėl galėsiu kovoti. Prie to prisidėjo ir tai, kad pasirašiau kontraktą ir iškart sulaukiau pasiūlymo, ne tik pažadų. Dėl to tikrai džiaugiuosi“, - pabrėžė N. Kanišauskas.

Klaipėdietis džiaugėsi, kad tarptautinė organizacija įvertino jo daugelio metų kryptingą darbą ir tobulėjimą. N. Kanišausko planuose artimiausiems metams - MMA kovos Europoje ir Azijoje. Vėliau, pagerinus kovų statistiką ir dar patobulėjus, jam norėtųsi išbandyti save UFC kovose JAV.

„Tikiuosi pasiekti kuo daugiau pergalių ir kad viskas klostysis sklandžiai, be traumų - tai svarbiausia“, - sakė N. Kanišauskas.

Naglis Kanišauskas per pastaruosius keletą metų pelnė nugalėtojo titulą ar užėmė prizinę vietą maždaug 40 įvairių kovos menų turnyrų ir čempionatų (graplingas, karatė, MMA). Ryškiausi pasiekimai - 2018 m. iškovotas savo amžiaus grupės Latvijos kikbokso čempiono vardas, 2019 m. - Europos jaunimo pankrationo čempionas ir 85 kg svorio grupės MMA bušido čempiono vardas „KOK'78 World Series“ turnyre Kaune.

Jai ziuret pagal sekejus tai tada Virsila yra top kovotojas lietuvoje:)))visiem meiles ir gerio zmones ir sypsokites daugiau
ekspertui, 2021-10-29 09:25
ooo sales draugai islindo i komentarus. " velnias" , "pitusara" , rodot savo inteligencija... turnyras UAE Warrios tikrai pitushara (kaip jus rasote, atrasau jusu kalba, kad butu jums suprantama), nes nesunku apie ji pasigooglinti. instagrame turnyro puslapis turi tik 43,6k sekeju. jungtiniuose arabu emiratuose vienoje dangoraizio laiptyneje daugiau gyventoju gyvena... motyvuotu atletu puslapis lietuvoje turi daugiau sekeju, o cia gi arabu emiratai... beje ju puslapyje galima paziureti kas per fighteriai ten kovoja, tai ~90% fighteriu turejo vos 1-2 kovas. habibo mokinys yra visiskai NO NAME. sorry, Naglis kolkas irgi.
white star line, 2021-10-28 08:55
Komentatorius tai velnias konkretus
Gerulis, 2021-10-27 09:45
Sidebar placeholder